Staromestský garážový výpredaj: Spôsob, ako výhodne nakúpiť na Vianoce či zbaviť sa starých vecí

Img_5655.jpg
Foto: Miriam Šramová

Boom garážových výpredajov má svoje opodstatnenie. A nečudo. Takýmto spôsobom sa dá veľmi rýchlou a ľahkou cestou zbaviť nepotrebného oblečenia, nábytku či rôznych doplnkov. Mohli by sme ich nazvať aj tzv. „skriňovými výpredajmi.“

Každá máme v našich šatníkoch množstvo vecí. Niektoré z nich si obliekame dennodenne a veľmi ich milujeme.

Iné sú tie, ktoré vyťahujeme iba príležitostne, ale samozrejme každá skriňa obsahuje aj tajné miesto, v ktorom ako v čiernej diere miznú veci, ktoré už ani nepotrebujeme. Tak je tomu aj v našich garážach.

V Bratislave teraz pomocou 11. Staromestského garážového výpredaja môžete zarobiť pre seba nejaké extra peniažky za veci, ktoré už nepoužívate a druhým ľuďom vedia spôsobiť obrovskú radosť. Je to naozaj skvelá cesta ako doma upratať, vymeniť tovar za tovar či povyberať si pre seba niečo nové od iných ľudí. Takýmto spôsobom sa udržiava kolobeh módy a chránime tým naše životné prostredie. Viac informácií o 6. ročníku decembrového výpredaja nájdete tu.

Img_5598.png

Táto skvelá akcia, ktorú dvakrát do roka organizuje Miriam Šramová, má aj charitatívny rozmer. Napríklad minulé ročníky garážového výpredaja pomáhali tým najzraniteľnejším. Konkrétne výťažok z predaja a nepredané oblečenie putovalo do rúk deťom a opusteným mamičkám z Krízového strediska Brána do života.

Staromestský garážový vypredaj dlhodobo spája ľudí z komunity, ktorí sa v dnešnej uponáhľanej dobe často ani nepoznajú. Veľmi ma preto teší, že z malej susedskej akcie vznikol projekt, ktorý vás nielen zbaví nepotrebných vecí,  vďaka nemu výhodne nakúpite, ale čo je hlavné, pomôžete tým, ktorí to potrebujú,“ hovorí organizátorka Miriam Šramová.

Na Staromestskom garážovom výpredaji 8. decembra od 11.00 hod. v záhradnej reštaurácii FUNUS (Prokopa Veľkého 1) si budete môcť okrem skvelých vecí kúpiť aj vianočné pečivo, ozdoby, vychutnať výborný vianočný punč a zažiť príjemnú predvianočnú atmosféru. Týmto vás srdečne pozývame a tešíme sa na vás! Príďte výhodne nakúpiť a zároveň pomôcť sebe a aj iným.

Foto a video: Miriam Šramová

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom