Staromestský garážový výpredaj spája ľudí dobrého srdca

6218d90e dda4 436e b1f9 0732e8b386d5.jpeg
Zdroj foto: Miriam Šramová

Príjemný piatkový podvečer zažili stovky ľudí, ktorí si nenechali ujsť možnosť  nakúpiť značkové veci od 1eura a stráviť čas v sympatickom prostredí Laksa & Grill  v bratislavskom Horskom parku.

Už ôsmy Starometský garážový výpredaj opäť nesklamal. Na jednom mieste sa zišlo stovky ľudí, ktorí nielenže výhodne nakúpili, ale strávili príjemný piatkový podvečer v sympatickom prostredí Laksa & Grill  v bratislavskom Horskom parku.

98414ecd 0f5d 4ad0 a05d 8882a2f42854.jpeg
Zakladateľka a organizátorka Statomestského garážového výpredaja Miriam Šramová s bratislavským županom Jurajom Drobom. Zdroj foto: Miriam Šramová

K zakúpeniu boli už tradične značkové veci pre deti aj dospelých za zlomkové ceny, hračky, knihy, módne doplnky, kabelky, topánky či drogéria a parfuméria.

6ad959b3 70fd 4b62 8555 0eb81f736cb3.jpeg
Miriam Šramová s kandidátkou na starostku Starého Mesta Zuzanou Aufrichtovou, Zdroj foto: Miriam Šramová

O tom, že toto podujatie je mimoriadne obľúbené, svedčí aj fakt, že si ho nenechali ujsť i návštevníci z rôznych kútov Slovenska. Na výpredaj zavítal tiež bratislavský župan Juraj Droba a kandidátka na starostku Starého Mesta Zuzana Aufrichtová.

6a9c868f 14c2 4dde 8ccf 9cb5be5764c8.jpeg
Zakladateľka a organizátorka Statomestského garážového výpredaja Miriam Šramová s organizačným tímom. Zdroj foto: Miriam Šramová

Výpredaja sa pravidelne zúčastňujú i miestni remeselníci, pekári, cukrári, čipkári a podobne, takže si prídu na svoje aj vaše chuťové poháriky a milovníci domácej výroby.

Ako zhodnotila zakladateľka Staromestského garážového výpredaja Miriam Šramová:  „Sme veľmi radi, že naše podujatie sa teší priazni obyvateľov a návštevníkov Horského parku a okolia už 5. rok. Máme veľa stálych návštevníkov, ktorí k nám chodia pravidelne od prvého ročníka. Veľmi milo ma prekvapila pani, ktorá sa mi prišla poďakovať ako dobre nakúpila. Prišla kvôli tomu a pravidelne k nám chodí až z Nitry! Ale mali sme tu napríklad ľudí až z Lučenca alebo Slovákov z Kittsee. Ceny sa pohybujú od 1eura, napríklad čapice. Peňaženku tu kúpite za 2eur, kabelku za 5eur. Nohavice za 2eura, saka za 5eur. Návštevníci po takejto kúpe odchádzajú od nás veľmi spokojní. Hlavne detské oblečenie sa teší veľkej popularite. Zároveň dávame možnosť odprezentovať sa miestnym lokálnym podnikateľom, či už sú to zákusky, dečky, zaváraniny, džemy, vína a podobne. Časť výťažku a nepredané veci putujú pravidelne na charitu.

Staromestský garážový vypredaj dlhodobo spája ľudí z komunity, ktorí sa v dnešnej uponáhľanej dobe často ani nepoznajú.”

Ďalšie podujatie je naplánované na december a bude sa niesť v predvianočnom duchu. A opäť sa máte na čo tešiť!

Foto a video: Miriam Šramová

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom