Aká je prírodná liečba štítnej žlazy? Na bolesť v krku vám pomôže aj cibuľa

štítna žľaza, červená cibuľa, zelenina
červená cibuľa, zelenina Thinkstock

Cibuľa vám pomôže očistiť vašu pokožku, zabíja baktérie a čistí krv. Čo sa stane, keď si ju dáte na noc okolo krku? Dozviete sa v texte. 

Pravidelná konzumácia cibule zvyšuje náladu, poskytuje zdravú pleť i silnejšie vlasy, a čo je dôležité, bráni tiež rozvoju rôznych typov rakoviny.

Bez ohľadu na to, či túto zeleninu jete surovú alebo varenú, cibuľa dokáže s vašim telom zázraky. No v surovom stave obsahuje viac prospešných látok vrátane organickej síry, ktorú váš organizmus potrebuje.

Cibuľa okorení váš pokrm a dodá jej tú správnu chuť, a to všetko bez negatívneho vplyvu prebytočných kalórií, nezdravých tukov alebo sodíka.

Keď už je reč o veľkých zdravotných výhodách tejto zeleniny, vedeli ste, že cibuľa podporuje zdravú funkciu štítnej žľazy? 
štítna žľaza

Dr. Igor Knjazkin z Petrohradu prišiel s účinnou liečbou, ktorá zlepšuje funkciu štítnej žľazy prostredníctvom červenej cibule.

Táto metóda nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu. Jediné, čo musíte urobiť, je cibuľu vo večerných hodinách rozkrojiť na polovicu, aby sa uvoľnila jej liečivá šťava. Potom si s touto polovicou masírujte krk v oblasti štítnej žľazy.

Zvyšky cibule z krku neoplachujte a choďte rovno do postele. Kým spíte, cibuľová šťava, ktorá na pokožke ostala, bude na vás blahodarne pôsobiť. 

Čerstvá cibuľa podporuje zdravú funkciu štítnej žľazy. Pomôže tiež, ak si dáte plátky cibule do bavlnenej ponožky a pôjdete spať. Majte na pamäti, že cibuľa odstráni nečistoty z kože, ničí škodlivé baktérie a čistí krv.

V tradičnej medicíne sa cibuľa používa na:

  • čistenie krvi
  • očistu vzduchu
  • ničenie choroboplodných zárodkov a baktérií

Zdroj: www.healthyfoodvision.com

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom