Slovák sa posťažoval na svoju snúbenicu. Pre toto sa za ňu hanbí

muž

Vzťahy sú komplikované a aj keď je na začiatku všetko krásne, ba priam rozprávkové, v niektorých prípadoch to však netrvá večne. Najčastejším kameňom úrazu je žiarlivosť a nevera, ale v prípade tohto Slováka ide o problém, ktorý niekoľko žien považujú za viac ako malicherný.

Nahnevaný muž sa rozhodol posťažovať na svoju snúbenicu na sociálnej sieti. Ak však očakával pochopenie, tak sa poriadne zmýlil. Mnohé ženy totiž Slovákovi vyčítali, že by mal svoju milovanú polovičku chváliť za to, že chce rozumne ušetriť miesto toho, aby ju verejne kritizoval. Ako sa na jeho spoveď pozeráte vy?

Priznanie Slováka

„Som muž a priznávam, že nechápem svoju partnerku a jej zmýšľanie s nakupovaním. Ženy, aký máte názor na nakupovanie v Second Handoch? Ja viem, že to už nie sú otrhané, deravé handry ako kedysi, ale ide o princíp, že je to tovar zo sekáča! Ide totiž o to, že moja priateľka tam veľmi rada nakupuje. Stále! Sú to vkusné a hľa pekné kúsky, ktoré by ste nepovedali, že sú zo sekáča. Voľným okom, ale ja o tom viem a hanbím sa! Hej, to je to, priznávam, že sa hanbím za svoju priateľku, lebo nakupuje v sekáčoch. Boli sme v meste a zobrala ma do jedného takého, našla na seba pekné blúzky. Pekné a za 1 euro, niekedy za 50 centov. Hovorím jej, že poď do Auparku do normálneho originálneho obchodu, že jej na tú blúzku dám aj 20 eur, ale bude mať originálny kúsok. Že načo by tam chodila, keď to isté môže mať za lacno? Boli sme na akcií a obliekla sa pekne. Blúzka, sukňa, kostýmček. Všetko zo sekáča! Chválili jej tam postavu aj oblečenie a pýtali sa, z akého butiku to má. Ona sa bez hanby priznala, že zo sekáča! Tá hanba, čo som prežíval a potom výsmech, či si neviem obriadiť svoju ženu? Ideme sa brať! To sa mám obávať, že si svadobné šaty kúpi zo sekáča za 5 eur? Priznáte sa tu ženy, že tam nakupujete? Je to veľká hanba? Vďaka. “

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom