Slováci vyvinuli revolučný kolagénový drink - ženám sľubuje väčšie a pevnejšie prsia

Slovaci vyvinuli revolucny kolagenovy drink zenam slubuje vacsie a pevnejsie prsia.jpg
Slováci vyvinuli revolučný kolagénový drink - ženám sľubuje väčšie a pevnejšie prsia. Foto: BreastExtra+®

Známa značka výživových doplnkov pre ženy – BreastExtra+®, ktorá patrí do rodiny značiek vlastnených úspešnou firmou Augeri nutraceuticals, sa dlhé roky venuje výrobe výživových doplnkov a tabletiek na podporu rastu pŕs. Ich produkty si získali obrovskú popularitu medzi spokojnými zákazníčkami. Dnes prinášame zaujímavú správu o revolučnej novinke, ktorá v oblasti prirodzeného skrášľovania poprsia nemá obdobu.

Značka BreastExtra+® uvádza na trh nový revolučný produkt – Kolagénový instantný drink na zväčšenie a skrášlenie poprsia. Tento jedinečný kolagén obsahuje patentované kolagénové peptidy, ktoré majú pozitívny vplyv na pokožku a tkanivo poprsia. Okrem toho je obohatený o špeciálne rastlinné extrakty, ktoré zodpovedajú za podporu rastu pŕs. Táto unikátna kombinácia účinných látok je výsledkom dlhodobej spolupráce dvoch slovenských inovatívnych nutraceutických firiem. Vývoj tohto svetovo unikátneho produktu trval viac ako rok a nezaobišiel sa bez zapálenej spolupráce odborníkov a vynaloženia veľkého úsilia.

Obchodný riaditeľ jednej z dvojice firiem, ktoré stoja za vývojom BreastExtra+® BOOST Collagénu, Mgr. Viktor Tekula zdôrazňuje, že nový produkt má ambiciózne poslanie. Cieľom je poskytnúť ženám možnosť dosiahnuť väčšie a krajšie prsia bez nutnosti podstupovať plastickú operáciu, ktorá môže byť náročná, bolestivá a prináša so sebou vážne zdravotné riziká.

„Celý vývoj tohto ojedinelého produktu so svetovými ambíciami, sme realizovali v spolupráci s partnerom v Košiciach, pretože veríme vo vysoký inovačný potenciál odborníkov v našej krajine. Táto spolupráca bola kľúčovým faktorom pri dosiahnutí nášho cieľa – vytvoriť unikátny produkt, ktorý má schopnosť pozitívne ovplyvniť segment prirodzeného skrášlenia poprsia. Na vývoji tohto produktu sme pracovali viac ako rok. Boli to mesiace tvrdej práce, kedy sme sa sústreďovali na hľadanie optimálnej kombinácie účinných látok a kolagénových peptidov, ktoré by spoločne priniesli požadované výsledky. Bolo to obdobie mnohých pokusov a omylov, ale nakoniec sme dosiahli niečo, čo nás samotných ohromilo. Verím, že táto novinka zaujme ženy hľadajúce bezpečnú a účinnú alternatívu k plastickým operáciám na zväčšenie poprsia,“ vysvetľuje riaditeľ so zreteľnou hrdosťou v hlase.

Významným faktorom, ktorý robí tento produkt ešte pôsobivejším, je jeho výroba na Slovensku. Firma Augeri nutraceuticals si zakladá na kvalite a dôvere svojich zákazníkov

A preto sa rozhodla pre tuzemskú výrobu, čím zabezpečuje lepšiu kontrolu nad procesmi a dodržiavaním prísnych štandardov kvality.

S ohľadom na dlhoročný pozitívny záznam značky BreastExtra+® a jej predchádzajúci úspech s výživovými doplnkami na podporu rastu pŕs sa očakáva, že nový kolagén na zväčšenie a skrášlenie poprsia bude mať medzinárodný úspech u žien hľadajúcich prirodzenú alternatívu k plastickým operáciám.

Revolučný BreastExtra+® BOOST Collagen bude mať svoju oficiálnu premiéru na renomovanej výstave Interbeauty a Biostyl. Táto vzrušujúca udalosť sa uskutoční na výstavisku Incheba začiatkom novembra. Počas dvojdňového eventu budú mať návštevníci z radov verejnosti, záujemcov o distribúciu a odborníkov z oblasti krásy možnosť osobne spoznať tento výnimočný produkt a jeho potenciál priamo na mieste. Súčasťou predstavenia bude ochutnávka drinku BOOST Collagen, aby sa každý mohol presvedčiť o jeho kvalite a unikátnosti.

V dnešnom svete je stále prítomný pokrok a neustále sa objavujú inovácie. A nový kolagénový instantný nápoj od značky BreastExtra+® prináša nádej, že dosiahnutie krásy môže byť teraz bezpečné a bezbolestné. Od základného precízneho vývoja a úzkej spolupráce viacerých firiem, až po vytvorenie tohto jedinečného produktu – to je skutočný príbeh slovenskej odvahy a vízie, ktorý mení spôsob akým pristupujeme k starostlivosti o ženskosť a krásu.

Tento článok vznikol v spolupráci s klientom Augeri nutraceuticals

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom