Sladké ukončenie roka s dr Gerardom plné výhier

Trubičky dr Gerard
FOTO: dr Gerard

Dr Gerard prišiel aj tento rok so súťažou „s dr Gerardom viac spolu“, kde sa hrá o mnohé unikátne výhry. Súťaž prebieha od júla a teraz je posledná šanca sa zapojiť a hrať o 336 hodnotných cien.

DJ/PR Vyhrať môžete napríklad Apple iPhone 12 Pro, E-skúter HECHT, OLED televízor, automatickú práčku Bosch a mnohé ďalšie. A tí najaktívnejší budú odmenení finančnou výhrou, ktorá siaha až do 300€.

Stačí si kúpiť sušienky od dr Gerarda, na ktorých nájdete kupóny s výhernými žrebmi. Na výber máte z množstva druhov sušienok, od chrumkavých kakaových z rady Passion, cez magické Magic Black, exotické Tropical alebo vianočné Gingerbreads.

Sladké ukončenie roka s dr Gerardom plné výhier
FOTO: dr Gerard

Populárne sú napríklad trubičky Rolls, ktoré sú dostupné v štyroch rôznych príchutiach. Krehké vaflové trubičky v kombinácii s delikátnym krémom rôznych príchutí sú tou správnou voľbou pre každé sviatočné pohostenie. Môžete ich použiť aj na zdobenie koláčov a zákuskov alebo ako sladký doplnok ku káve či čaju.

Vyberte si buď jemný kakaový krém, smotanu, exotický kokos alebo lahodné arašidy. So sladkosťami od dr Gerarda si každý príde na to svoje, čo ulahodí jeho chuťovým pohárikom.

Dr Gerard značka
FOTO: Dr Gerard

Nezabúdajte, posledné žrebovanie prebieha 4. januára 2022. Tak neváhajte, maškrťte a zotierajte nálepky na obaloch! Výrobky značky dr Gerard dostať v obchodných reťazcoch a najnovšie aj vo vybraných predajniach Terno a Kraj. Viac informácii na www.drgerard.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom