Skvelý pomocník do domácnosti

Skvelý pomocník do domácnosti
Zdroj foto: Rowenta

Mali sme možnosť otestovať robotický vysávač X-Plorer Serie 95, ktorý je opäť krokom vpred a zastaví sa naozaj len na malú chvíľu, keď potrebuje dobiť…

Vďaka zvlášť silnému a tichému motoru sa z bežného upratovania stáva profesionálna služba, ktorú máme bez námahy. Ocenili sme technológiu pre ultra presnú navigáciu, kedy pracuje kamera aj laser zároveň, ďalej permanentné mapovanie a individuálne nastavenie pre vytieranie, vrátane no-go zón.

Obojstranné kefy sa postarali o rohy a okraje, ktoré neboli nikdy tak dôkladne vysaté.

Prostredné kefy so štetinami a silikónom na zvieraciu srsť, a tiež silikónová kefa na zachytenie dlhých vlasov a chlpatá kefa na jemné častice, zabezpečili dôkladné upratovanie na všetkých povrchoch.

Skvelý pomocník v domácnosti
Zdroj foto: Rowenta

Vysávač si ľahko poradil aj so zaschnutými nečistotami. Bezproblémový je prechod z povrchu plávajucej podlahy na koberec, kde vysávač zvolí intenzívnejšie sanie.

Všetkých majiteľov domácich miláčikov zaručene poteší aj jednoduchá výmena vysoko výkonného filtra.

Ďalším veľkým plusom tohto pomocníka do domácnosti je jeho jednoduchá manipulácia. K vysávaču je totiž navrhnutá bezplatná aplikácia, pre Android aj iOS. Mohli sme si tak ľahko nastaviť upratovanie a naplánovať ho na dobu, kedy sa nám to najviac hodilo. Vybrať sa dá  zo štyroch režimov použitia – Eco, Standard, High alebo novo Boost, funkciu automatického intenzívneho výkonu. Dokonca je možné nastaviť v aplikácii upratovanie až pre 4 poschodia.

Skvelý pomocník do domácnosti
Zdroj foto: Rowenta

X-Plorer Serie 95 bolo po upratovaní potrebné nabiť v dokovacej stanici. Vydržal však vďaka Lítium-iónovej batérii upratovať veľmi dlho. Až 225 minút bez prerušenia.

Robot je určite neoceniteľným pomocníkom do domácnosti, ktorý nielen vysal, ale aj vytrel dlážku za nás. Umožňuje to elektrický mop, ktorý vďaka elektrickému ovládaniu vytierania rozpozná koberec a automaticky zastaví prietok vody, takže sme sa nemuseli báť, že sa koberec namočí.

X-Plorer Serie 95  sa postaral o komplet celú domácnosť a hravo si poradil s každou nečistotou. Nie je nad skvelý pocit prísť do uprataného čistého bytu či domu bez toho, aby sme museli pohnúť prstom. Vrelo odporúčame.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom