Škorpión - vianočný horoskop 2021

Škorpión - vianočný horoskop 2021

Šťastné Vianoce a veľa energie. Vy sa jednoducho máte na čo tešiť. Tu je váš vianočný horoskop.

Tieto vianočné sviatky sa držte viac ako inokedy pravidla „Múdrejší ustúpi“. Ak máte totiž rovnako silného partnera ako ste vy, bude to medzi vami škrípať. Ale Jupiter sa postará o veľkú dávku šťastia a nakoniec vás čakajú radostné Vianoce. Nepodľahnite však vianočnému obžerstvu, lebo vám to spôsobí veľa zdravotných komplikácií. Verte, nestojí to za to a Vianocami život nekončí. A aký bude Ježiško? Nájdete tam presne to, čo ste si najviac želali.

Láska a vzťahy

Možno odhalíte nejaké tajomstvo, ktoré skrýva váš partner a začnete ho podozrievať. Skúste mu veriť a nehľaďte na klebety. Zamerajte sa na jeho pozitíva a nie negatíva. Tak vás budú čakať pohodové Vianoce. Nezadané pozor na jednu osobu vo vašom okolí. Túži po vás, ale ide iba o majetnícku lásku. V hľadaní toho pravého vám pomôže vaša neomylná intuícia. Počúvajte ju.

Pre tie zadané – koncom roka sa zjaví vo vašom živote žena z partnerovej minulosti. Nenechajte sa vyviesť z miery. Ona vám nesiaha ani po členky a nijako neohrozí váš vzťah. Preto zbytočne nežiarlite. Nevnucujte sa a neupínajte sa príliš na objekt vašich túžob. Môžete sa mu totiž sprotiviť. Veď ani vy neznášate, keď sú ľudia na vás závislí.

Práca

V práci sa stávate nenahraditeľnou. Začnite konečne z toho ťažiť. Hviezdy vám totiž prajú, tak prečo to nevyužiť? Koncom roka vám hrozia hádky kvôli tomu, že sa staráte do vecí, do ktorých vám nič nie je. Aj keď poradíte vždy dobre, niekedy vaša rada nie je prijatá, ak ju poviete v nevhodnom čase. Ten váš ešte len príde! 

Dobrá rada: Zišla by sa vám očistná diéta, a konečne relax… Zaslúžite si to. Ak zvoľníte, zmiernite tak hroziace hádky. Za to môže stres a prepracovanosť.

Ďalšie horoskopy nájdete tu: 

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom