Shakirin profil na Facebooku sleduje 86 miliónov fanúšikov

Shakira
Shakira SITA/AP

Vďaka 86 miliónom priaznivcov sa jej stránka stala najsledovanejšiu na svete.

Kolumbijská speváčka Shakira má najsledovanejší profil na sociálnej sieti Facebook. Sleduje ho totiž viac ako 86 miliónov používateľov tejto siete. Informoval o tom portál www.music-news.com.

„Wow… Práve som sa dozvedela, že moja stránka na Facebooku je najsledovanejšiu na svete! Stále tomu nemôžem uveriť. Vždy som chcela mať veľa priateľov, no nikdy som si ani nepomyslela, že by ich mohlo byť až tak veľa… 86 miliónov! Som poctená, nedokážem vám dostatočne poďakovať za vašu podporu. Som šťastná, že vás mám. Posielam obrovskú pusu! Navždy vďačná, Shak,“ odkázala fanúšikom a fanúšičkám 37-ročná spevácka hviezda prostredníctvom Facebooku.

Shakira, celým menom Shakira Isabel Mebarak Ripoll, odštartovala kariéru v roku 1991 nahrávkou Magia, ktorú však, takisto ako aj druhý počin Peligro (1993), pre komerčný neúspech v súčasnosti považujú iba za promoalbum.

Oficiálnym debutom sa tak stal až album Pies Descalzos (1996), po ktorom nasledovali postupne štúdiovky Dónde Están los Ladrones? (1998), Laundry Service (2001), Fijación Oral Vol. 1 (2005), Oral Fixation Vol. 2 (2005), She Wolf (2009) a Sale el Sol (2010). Okrem toho má na konte aj štyri živáky či tri kompilácie.

Medzi jej najväčšie hity patria skladby Whenever, Wherever; Underneath Your Clothes, La Tortura (feat. Alejandro Sanz), Hips Don’t Lie (feat. Wyclef Jean), Beautiful Liar (feat. Beyoncé) či Waka Waka (This Time for Africa).

Informácie pochádzajú z webstránky www.music-news.com a z archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom