Séria Romantické úteky pokračuje. Je tu Domček v Írsku

Domcek v irsku.jpg
Foto: Bux.sk

Jedna vec bola užívať si, čo nepochybne urobila, ale úplne niečo iné bolo prebudiť sa v cudzej posteli a netušiť, ako by sa podľa etikety mala v takýchto chvíľach zachovať. Po prebudení pokojne ležala a hlavou sa jej ako ozvena neustále preháňala jedna veta: Čo si to urobila? Hannah Campbellová si na známosti na jednu noc nepotrpela, aj keď pocit trápnosti, ktorý ju zaplavil, bol podfarbený nepatrným nádychom pýchy…

Obľúbená séria, ktorá si získala množstvo fanúšikov a čitateľky sa tešia na každý nový diel. Julie Caplin totiž píše veľmi sviežo, čítavo, z jej stránok na vás dýcha nielen romantika, rôzne kúty sveta, ale najmä pohoda a pokoj. Sú to oddychovky so sympatickými postavami, pekne zasadené do pekného prostredia a prešpikované jedlami, dezertmi, lahôdkami, z ktorých vám budú tiecť slinky J
Presne tak je to aj v novinke Domček v Írsku.

Spomínate si na vždy rozumnú právničku Hannah, sestru Míny z príbehu o romantickej chate v zasneženom Švajčiarsku?
Hannah si jedného dňa uvedomí, že jej život je až príliš nudný a podriadený logickým úvahám, a rozhodne sa urobiť niečo nečakané. Prihlási sa do kurzu varenia v preslávenej kuchárskej škole Killorgally v Írsku.

Už počas prvej noci v Dubline sa jej však prihodí niečo nečakané. V hoteli sa stretne s príťažlivým mužom, ktorý ju pozve na večeru. A ani zďaleka nezostane len pri nej. Hannah je prekvapená sama zo seba, no rozhodne sa, že to, čo sa stalo v Dubline, tam aj zostane. Aké veľké je však jej prekvapenie, keď Conora stretne v Killorgally a zistí, že ide o svetoznámeho kuchára a navyše syna majiteľky kuchárskej školy.

Domček v Írsku je presne ten pohodový, slow burn príbeh, pri ktorom spomalíte, užívate si ho, vychutnávate. Ideálny po týždni plnom povinností, starostí, vybavovačiek. Plynie pozvoľna, pokojne, samozrejme sem-tam nejaké zvraty, prekvapenia, ale žiadne šoky.

Povzdychla si sama pre seba. Nie div, že sa do neho zamilovala.
Zamilovala sa do neho?!
Láska!
Hannah zažmurkala a dúfala, že sa netvári príliš prekvapene. To sa nemalo stať. Až do tejto chvíle si to ani neuvedomovala. Nebola to láska na prvý pohľad. Nie, namiesto toho sa city do jej srdca vkradli ako hmla popod dvere. Zrazu mala pocit, že sa nemôže nadýchnuť, akoby jej v hrudi vybuchol ohňostroj emócií.
Bola zamilovaná do Conora Byrnea. Stála a pozorovala ho, srdce jej divoko búšilo.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom