Ryby - vianočný horoskop 2021

Vianoce, vianočný stromček, žena

Čo čaká počas Vianoc znamenie zverokruhu Ryby? Máme pre vás vianočný horoskop.

Viac ako inokedy túžite po spoločnosti. A to aj v práci. To Jupiter vo vás rozdúchava tímového ducha. Ste schopné obetovať sa pre všetkých na úkor vlastných želaní. Netreba však zabúdať na seba. Buďte trošku sebecké a aspoň počas voľných dní si uchmatne kus času pre seba. Pre tie zadané platí, niekedy si treba presadiť i vlastné záujmy. Partner si vás tak bude viac vážiť. Nehovoriac, že stúpnete i vo vlastných očiach. Všetko však s mierou.

Čo sa týka zdravia, pozor si dajte na prechladnutia a vírusy. Oplatí sa posilniť svoju imunitu.

Láska a vzťahy

Môžete sa uvoľniť a prestať sa báť. To najhoršie je už za vami. Vianoce prežijete v pokoji, aj keď vášeň nečakajte. S partnerom to bude nuda, no nesnažte sa tlačiť za každú cenu na pílu. Skúste sa ozvať spoločným priateľom, na ktorých ste v poslednom čase akosi pozabudli. Uvidíte, že ich to poteší. Najkrajšie sviatky v roku vám v tejto modernej podobe idú na nervy, ale Vianoce 2021 si dokonale vychutnáte. Na Štedrý deň vás prekvapí aj vaša rodina. Výnimočne na vás nezvalia všetky povinnosti s prípravami štedrovečernej večere a aktívne sa zapoja do príprav.

Práca

V práci sa snažíte hrať zakaždým na múdru, čo začína liezť na nervy vašim kolegom. Skúste vypočuť aj ich názory. Celkom dobre vám poradia vyriešiť istý problém. Ku koncu roka si radšej dvakrát premyslite, aké úlohy zoberiete. Môžu byť totiž nad vaše sily. Nebojte si to priznať, veď nikto nie je dokonalý.

Ďalšie horoskopy nájdete tu:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom