RYBY - horoskop na rok 2022

Ryby, horoskop
Čarodejnice víly - tak sa dajú nazvať ženy narodené v tomto znamení. Viete prekonávať fyzické obmedzenia a často pletiete rozprávkový svet s realitou. Ak chcete prebudiť svoju moc, vytvorte pevné spojenie s duchom prírody. Napríklad, že vysadíte okolo domu náprsníky.

Čo čaká posledné znamenie, ktoré už tradične uzatvára zverokruh?

Podľa horoskopu na rok 2022 bude nastávajúce obdobie pre Ryby jedným z najúspešnejších. Doslova od prvých januárových dní vás bude Jupiter, patrón tohto zverokruhu súhvezdia, podporovať. Aj keď vám však hviezdy prajú, to neznamená, že si musíte kúpiť za náruč losov a vyhráte. To teda nie. 

V prvej fáze roku 2022, ktorá trvá až do polovice apríla, nebude vaša sila spočívať vo vašom šťastí. Naopak, cestu vám ukáže váš um a úsudok. Dostane sa vám veľa príležitostí, preto sa nesnažte sústrediť všetky svoje zdroje jedným smerom. Najlepším riešením na dosiahnutie svojho cieľa pre vás teraz bude uchýliť sa k svojim novým zručnostiam vo svojom pracovnom prostredí, vo svojom milostnom živote a vo finančných a duchovných sférach. Všeobecne možno povedať, že sa vám otvárajú nové obzory a spôsoby riešení situácií, ktoré vás v tejto fáze postretnú. Majte však na pamäti, že si nemôžete zvoliť všetky naraz. Snažte sa vyhnúť extrémom.

Od apríla do konca druhej dekády júla 2022, sa Ryby ocitnú v pomerne zložitej situácii z hľadiska energie. Na jednej strane Jupiter neoslabí svoj vplyv na váš osud, ale na druhú stranu, Merkúr a Venuša významne posilnia svoje pôsobenie. Tento fakt môže dosť zamiešať vaše karty. Napríklad budete mať na obzore výrazný postup v kariére, no nešťastné okolnosti to všetko môžu zmariť. Ale ani nemusia. Záleží len len na vás, ako zareagujete na konkrétne situácie. Buďte preto opatrní a dôležité informácie, ktoré sa zdajú pravdivé, si radšej viackrát overte. 

Od júna roku 2022, na samom vrchole leta, do konca prvého mesiaca jesene, budú Ryby musieť zamerať svoju pozornosť na svoj duchovný rozvoj. Je to z toho dôvodu, že toto je najviac harmonický čas počas celého roka. To znamená, že vám žiadne prekážky v pracovnom živote nehrozia, preto sa môžete zamerať na svoje vnútro a jeho rozvoj. Rodinné hádky budú skôr výnimkou ako pravidlom. Nastane ten správny čas ísť niekam na dovolenku. Je dôležité, aby ste si dopriali oddych a najmä počas tohto obdobia navštívili niektoré miesta, ktoré sú známe svojou veľkou silu a prírodnou energiou. Pomôže to nielen vám, ale i ľuďom vo vašom okolí. Táto rada je obzvlášť dôležitá pre tých, ktorí sa tento rok rozhodli vstúpiť do stavu manželského alebo mať dieťa. Ako sa rozhodnúť? Stačí počúvať svoje srdce. Celkovo rok 2022 bude mať zásadný význam v tomto ohľade pre mnoho znamení zverokruhu. Najmä pre ľudí v znamení Rýb.

Horoskop pre Ryby na rok 2022 ukazuje, že obdobie trvajúce od jesene až do Nového roka bude pre vás nezabudnuteľným. Plné svetla, jasných farieb a láskavosti. Niet pochýb o tom, že budete schopní uspieť. Najmä v súkromnom živote. No pozor však, nesnažte sa za každú cenu presadiť svoj názor a občas sa poraďte i so svojim partnerom. Veď už naši predkovia hovorievali, že „jedna hlava je lepšia ako dve“,  a tým určite nechceli naznačiť genetickú mutáciu. 🙂

V práci buďte trochu viac ostražitejší. Hrozí vám závisť kolegov, ktorá môže skomplikovať vaše pracovné vzťahy. No hviezdy sú pri vás a so všetkým si hravo poradíte.

Mimochodom, pre mnohých predstaviteľov znamenia Rýb, bude rok 2022 znamenať hlboké duchovné hľadanie. Môže sa však stať, že urobíte tú istú chybu viackrát, preto by ste mali zhodnotiť situáciu z rôznych uhlov. To vás obdarí neoceniteľnými skúsenosťami. Takže nenechajte sa odradiť ani v prípade, že svet sa v danej chvíli nezdá byť ideálnym. V skutočnosti,  je to perfektné, ale musíte vynaložiť určité úsilie, aby ste to udržali.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom