RYBY - horoskop na rok 2013

Ryby
shutterstock.com

Horoskop pre znamenie RYBY na rok 2013.

Charakteristika znamenia RYBY (20.2. – 20.3.)

Je to vodné znamenie. Sú to ľudia veľmi citliví, zraniteľní, sú výborní pozorovatelia, majú umelecké sklony. Vládnucou planétou je Neptún, ktorý im dáva neobyčajnú fantáziu a výborné herecké sklony. Majú sklon k sebaobetovaniu. Ľahko podľahnú ilúziám. Citlivá oblasť tela sú chodidlá. Odporúča sa piť zázvorový čaj. Ochranným kameňom je kunzit.

Rok 2013 pre nich prináša:

Práca – Peniaze

Bude to úspešný rok pre filozofov, politikov, ezoterikov. Ryby sa musia v tomto roku veľa vzdelávať, učiť sa. Pre podnikateľov – pri obchodných stretnutiach využívajte viac intuíciu, lebo môžete mať veľké zisky ale aj veľké straty. V prvom a druhom štvrťroku bude priaznivé obdobie na nové zmluvy, obchody, investície. Pre nezamestnaných – je lepšie si hľadať prácu v prvej polovici roka. Pri pracovných pohovoroch buďte úprimní, lebo každé klamstvo vyjde najavo.

Láska – Vzťahy

V rodinných vzťahoch zavládne pokoj, súlad a harmónia. Výborný rok na zakladanie rodiny, presťahovanie sa a prestavbu, či zveľaďovanie majetku. Budete prežívať šťastný rodinný život. Pre nezadaných – budete pôsobiť príťažlivo pre druhé pohlavie. Vaša citlivosť bude vašou prednosťou, tak ju smelo využívajte. Lásku môžete stretnúť počas celého roka.

Zdravie

Dávajte si pozor v prvom štvrťroku na depresie a koncom roka na zápalové ochorenia.

Rada pre Ryby:

Naučte sa starosti príliš neprežívať a tým ľahšie preplávate životom!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom