Rybári neverili svojim očiam, keď sa vtáky pri hladine začali správať čudne. Potom prišiel šok! Všetko zachytila kamera

04 4.jpg
04 4.jpg youtube.com

Mobilný telefón má dnes takmer naozaj každý. A čo by to bolo za telefón, keby v sebe nemal zabudovaný fotoaparát s kamerou. Nosenie kamery na klasické výlety pomaly, ale iste odznieva, a ak nie ste vášnivý fotograf alebo priamo kameraman, zrejme necháte toto zariadenie doma. Prečo ho so sebou vláčiť, keď to môžete použiť v mobile, že? Je to praktickejšie a väčšinou sa práve týmto spôsobom dajú zachytiť momenty, ktoré by ste v prípade klasického natáčania ani zaznamenať nestihli. Práve o tom bude tento prekvapivý príbeh, ktorý bol zaznamenaný práve mobilným fotoaparátom s kamerou.

Prekvapenie na vychádzke

Jedna americká rodina sa rozhodla vziať si loď a vyraziť si na krátku plavbu po mori. Vzhľadom k tomu, že počasie im moc neprialo, zostali s loďou len pri pobreží a užívali si pohodu. Nikoho z nich ani vo sne nenapadlo, že za chvíľu budú svedkami niečoho, čo sa len tak nevidí. A že im následne budú všetci závidieť, pretože celý svoj zážitok zachytia na kameru, a video sa stane hitom.

Kŕdeľ čajok

Ako to už býva, v pobrežných oblastiach sa v hojnej miere vyskytujú čajky, ktoré si tu poletujú. V tomto prípade si rodina povedala, že si kŕdeľ čajok natočí na kameru, aby mali nejakú krásnu spomienku na krásne popoludnie. Kamery sa ujal otec, ktorý poctivo nakrúcal každý pohyb čajok. Veľakrát vtáky vytvorili naozaj zaujímavé kreácie, však to nebolo nič v porovnaní s tým, čo sa stalo potom.

Zázrak na hladine

Vo chvíli, keď sa kŕdeľ rozkričal a prudko zamieril k lodi, sa otočil aj otec s kamerou. Za zadnou časťou lode sa dialo niečo neuveriteľné, pretože vlny sa rozostúpili a loď sa začala hojdať. Z hlbín mora sa vyšvihla na hladinu rodinka najväčších rýb, a zároveň najväčších živočíchov na svete, vráskavec obrovský. To sa rozumie, že všetkým spadla brada a nadšene hľadeli na ten úžas. Niečo také sa totiž len tak niekomu nepošťastí. Jeden možno, ale hneď celá skupina vráskavcov? To je jednoducho úžasné. Ryby sa síce na hladine dlho neohriali, lebo za chvíľu boli zase v hlbinách, ale pre rodinu to bol zážitok na celý život. Z videa, ktoré natočili a následne vložili na internet, sa razom stal hit.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom