Prvá starostlivosť pre hĺbkovú obnovu vlasov Elseve Bond Repair od L’Oréal Paris

starostlivosť o vlasy prírodnými olejmi
Thinkstock

DJ/PR Nový rad vlasovej starostlivosti Elseve Bond Repair s obsahom kyseliny citrónovej je inovatívnou starostlivosťou na vlasy od značky L´Oréal Paris.  Vďaka vysokej koncentrácii kyseliny citrónovej poskytuje intenzívnu starostlivosť vhodnú pre všetky typy poškodených vlasov. Obsahuje tri produkty, ktoré vlasom poskytujú hĺbkovú obnovu. Značka L´Oréal Paris v rámci rutiny starostlivosti o vlasy prvýkrát predstavuje nový produkt: pred-šampónovú starostlivosť s najvyššou koncentráciou kyseliny citrónovej.

Veda o obnove vlasových vlákien

Vlasy sa môžu líšiť svojím tvarom a priemerom, ale ich štruktúra je vždy identická a primárne sa skladá z dvoch úrovní: kutikula, ktorá pôsobí ako ochranná vrstva; a kortex, ktorý sa nachádza v strede vlasového vlákna a skladá sa z niťových buniek keratínu. Tieto bunky sú na seba naviazané pomocou miliónov chemických vlákien. Produkty vlasovej starostlivosti sa tradične zameriavali iba na obnovu vonkajšej vrstvy vlasového vlákna – kutikuly. Avšak poškodené vlasy potrebujú hĺbkovú obnovu, ktorá zasahuje až do kortexu – stredu vlasového vlákna.

Rad Elseve Bond Repair je historicky prvý rad vlasových produktov L’Oréal Paris, ktorý je, vďaka špeciálnemu zloženiu, schopný preniknúť až do stredu vlasového vlákna, kde aktívne obnovuje a napravuje porušené vlasové väzby.

Objavte inovatívnu starostlivosť

Nový rada Elseve Bond Repair obsahuje tri produkty, ktoré vlasom poskytujú hĺbkovú obnovu. Úplne prvýkrát značka predstavuje pred-šampónovú starostlivosť, ktorá sa na vlasy aplikuje ešte pred použitím šampónu, kedy sú vlasy priepustnejšie a umožňujú ľahšie vstrebávanie pre dosiahnutie intenzívnej hĺbkovej obnovy vlasových vlákien. Okrem inovatívnej obnovy vlasových vlákien poskytujú jedinečný zmyselný zážitok. Rad, ktorý ďalej obsahuje šampón a balzam, je obohatený o príjemnú vôňu, ktorou je povznášajúca zmes grapefruitu a exotických kvetov.  Vlasy sú obnovené, zregenerované a nádherne voňajú.
Starpstlivosť o vlasy L´Oréal Paris
Foto: L´Oréal Paris

Len 10 minút pre obnovu sily vlasov

Krok 1Pred-šampónová starostlivosť s obsahom 12 % obnovujúceho komplexu s kyselinou   citrónovou pre obnovu vlasových väzieb

Intenzívna oplachová starostlivosť, ktorá sa používa ešte pred umytím vlasov šampónom. Nasýti vlasy kyselinou citrónovou a obnoví vnútorne poškodené vlasové väzby, čím spojí a posilní vlasové vlákno zvnútra. Produkt aplikujte na mokré vlasy pred použitím šampónu a nechajte pôsobiť po dobu 5 minút, potom dôkladne opláchnite.

Krok 2Šampón s obsahom 5 % obnovujúceho komplexu s kyselinou citrónovou

Tento jemný šampón, vhodný pre každodenné použitie, posilňuje vnútorné poškodené vlasové väzby. Pri použití vytvára hustú, ale krémovú penu, ktorá efektívne čistí s maximálnym účinkom a s ohľadom na vlasové vlákno.

Krok 3Balzam s obsahom 10 % obnovujúceho komplexu s kyselinou citrónovou

Tento ošetrujúci balzam posilňuje vlasy za pomoci kyseliny citrónovej a zároveň uzamyká vlasovou kutikulu, čím poskytuje maximálnu starostlivosť o vlasové vlákno. Aplikujte do dĺžok vlasov až po končeky, pre prevenciu lámavosti vlasov pri česaní. Nechajte pôsobiť 3 minúty, potom opláchnite.

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča používať celú rutinu vlasovej starostlivosti Elseve Bond Repair, tj. pred-šampónová starostlivosť, šampón a balzam.

A výsledok?

Vlasy sú okamžite silnejšie*

+82 % obnova vnútorných vlasových väzieb**

-98 % lámavosti***

+90 % lesku***

Výsledky spotrebiteľského slepého testu pri použití radu Elseve Bond Repair po dobu 3 týždňov:

RAD BOND REPAIR JE ROVNAKO EFEKTIVNY AKO VLASOVÁ STAROSTLIVOSŤ V HODNOTE 96 € PODĽA 77 % OPÝTANÝCH ŽIEN ****

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom