Princ Harry sa ukázal ako žiarlivec!

Princ Harry a Cressida Bonas
Princ Harry s priateľkou Cressidou Bonas SITA/AP

Gitaristu The Rolling Stones zoznámil princ so svojou priateľkou Cressidou Bonas na festivale v Glastonbury. Keď ju však 66-ročný Wood objal, princ povedal, nech dá ruky preč.Gitarista britskej kapely The Rolling Stones Ronnie Wood prezradil, že ho princ Harry odháňal od svojej priateľky Cressidy Bonas. Stalo sa tak minulý víkend na festivale Glastonbury.

Predstavil ma svojmu vtáčatku a keď som ju objal povedal, že mám dať ruky preč,“ vysvetlil úsmevnú situáciu Wood.

Šesťdesiatšesťročný Wood priznal, že ho sobotňajšie vystúpenie na Glastonbury unavilo, ale zároveň nabudilo na to ďalšie, ktoré sa uskutoční tento mesiac v Hyde Parku.

Som úplne vyčerpaný, ale dnes som mal obhliadku Hyde Parku a bude to tam skvelé,“ povedal. Okrem toho prezradil, že kapela bude hrať v Hyde Parku aj na 40-metrovom mostíku medzi fanúšikmi.

The Rolling Stones vznikli v roku 1962 v Londýne. Jedna z najúspešnejších kapiel histórie vydala počas kariéry vo Veľkej Británii 22 štúdiových nahrávok, približne 100 singlov, množstvo kompilácií a živých albumov a celosvetovo predala vyše 200 miliónov kópií nahrávok.

Desať jej štúdioviek je v rebríčku magazínu Rolling Stone zaradených medzi 500 najlepších albumov všetkých čias, pričom dvojalbum Exile On Main Street (1972) je na siedmom mieste.

V roku 1989 skupinu uviedli do Rock’n’rollovej siene slávy a v roku 2004 ju magazín Rolling Stone zaradil na štvrtú priečku rebríčka 100 najlepších interpretov všetkých čias.

Podobný rebríček zostavil aj magazín Billboard, ktorý kapelu v roku 2008 zaradil na desiate miesto. Niekoľkonásobní držitelia Grammy vlani v novembri vydali kompiláciu Grrr! (2012), ktorá obsahuje aj dve nové skladby Doom And Gloom a One More Shot.

Ich spomínané vystúpenie na festivale v Glastonbury sledovalo prostredníctvom BBC približne dva a pol milióna divákov.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom