PREMENA: Jankina jedinečnosť ešte viac vynikla

Premena s pani Jankou
Premena s pani Jankou Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Zmena vizáže na Dámskej jazde opäť nadchla a potešila ďalšiu našu čitateľku. Tentoraz to bola pani Janka Melicherčíková z Bratislavy, ktorej výnimočnosť zažiarila vďaka profesionálom.

Naša víťazka Premeny, pani Janka z Bratislavy, sa výhre úprimne potešila, aj keď nebola zástankyňou radikálnych zmien. V dnešnej uponáhľanej dobe je však každá žena rada, že si môže ukradnúť pár chvíľ pre seba. Vďaka portálu Dámskajazda.sk sa jej podaril hneď celý jeden deň. Niekedy však stačí len pár chvíľ, ktoré zmenia nielen váš zovňajšok.

Dokonalý relax vďaka kozmetike Sothys

Nádhernú Premenu zažila najskôr pleť pani Janky. Vďaka ošetreniu energizujúcou intenzívnou kúrou so sibírskym ženšenom sa pokožka našej výherkyne dokonalo rozjasnila. Kozmetika Sothys totiž pozná tajomstvo žiarivosti pleti. To spočíva v tom, že pokožka s pribúdajúcimi rokmi stráca svoju vlastnú energiu, ktorá býva zdrojom jej žiarivosti. Preto je potrebné ju doplniť a ochrániť zásoby z mladosti. Tento princíp stelesňuje Energizujúca intenzívna kúra so sibírskym ženšenom so špeciálnym postupom a novými masážnymi ťahmi.

PREMENA - ošetrenie pleti a relax s kozmetikou Sothys
PREMENA - ošetrenie pleti a relax s kozmetikou Sothys Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Základ tvorí Energizujúci denný krém v dvoch textúrach: ľahšia a bohatšia textúra podľa typu pleti. Cieľom tohto krému je odkryť mladistvosť pleti zvýšením jasu a jej žiarivosti.

Po tejto kúre pokožka pani Jany nielen krásne voňala, ale bola hladká, napnutá a veľmi príjemná na dotyk. Dvadsaťminútová masáž tváre, dekoltu a šije ju zas dokonalo zrelaxovala.

Viac informácií o Referenčnom inštitúte krásy Sothys Paris.

FOTOGALÉRIA – ošetrenie pleti, Referenčný inštitút krásy Sothys.

Jedinečná farba vlasov vďaka skvelému strihu vynikla

Nie je kaderník ako kaderník. O tom môžu povedať svoje vlasy pani Janky, pretože práve nesprávny strih pokazil dar nádhernej koruny krásy, ktorý má naša víťazka. Štúdio Igora Novosada si však s tým hravo dokázalo poradiť. Priateľský a otvorený prístup Igora ju od začiatku uistil, že sa ocitla v dobrých rukách, a že mu môže dôverovať. Pani Janku očarila jeho práca. Bol nielen rýchly, ale aj precízny. Vychutnával si strihanie, ako aj úpravu vlasov.

PREMENA - úprava vlasov v štúdiu Igora Novosada
PREMENA - úprava vlasov v štúdiu Igora Novosada Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Hairstylistu Igora nadchla nádherná a jedinečná farba vlasov pani Jany. Preto sa v tomto prípade vlasy vôbec nefarbili. Korunu krásy bolo však potrebné ošetriť špičkovou kozmetikou L´OREAL a zvoliť správny strih, ktorý všetko dokonalo podčiarkol.

Viac informácií o Kaderníckom salóne Igora Novosada.

FOTOGALÉRIA – úprava účesu, Kadernícky salón Igora Novosada.

Dych vyrážajúci mejkap

O líčenie našej víťazky sa postarala profesionálna vizážistka Zuzana z Make-Up Studio v EUROVEA. Najskôr nasledovalo očistenie pleti. Zakryli sa kruhy pod očami a drobné nedokonalosti korektorom. Pleť sa zjednotila stredne krycím tuhým make-upom, zafixovala transparentným púdrom a rozžiarila farbou na líčka.

Vizážistka Zuzana zvolila na oči zlato – bronzovo – fialovú farbu. Vďaka tejto kombinácii „okná do duše“ získali hĺbku. Pekné husté obočie sa len mierne upravilo, aby vytvorilo bodku za perfektným líčením.

PREMENA - líčenie v Make Up Studio EUROVEA
PREMENA - líčenie v Make-Up Studio EUROVEA Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Krásny prirodzený tvar pier našej výherkyne podčiarkol rúž staroružovej farby. Pre objem a lesk pier sa ešte naniesol tmavo-ružový lesk na pery. Vďaka profesionálnemu make-upu sa pani Janka cítila ako hviezda. Ako sama tvrdí, prvý pohľad do zrkadla po nalíčení jej príjemne vyrazil dych.

Viac informácií nájdete na adrese www.makeupstudio.sk a na Facebooku.

FOTOGALÉRIA – líčenie v Make-Up Studio EUROVEA.

Krásna a štýlová vďaka značke RESERVED

Skvelú premenu našej víťazky zavŕšili nádherné kombinácie oblečenia značky RESERVED, ktoré boli ladené do biznis a voľno časového štýlu.

Čierna je kráľovná farieb. Preto dominuje aj v novom trende značky RESERVED. Nájdete tu tiež monochromatický look a kombinácie čiernej i bielej, ktoré spolu zaručene budú priťahovať pozornosť. Naša výherkyňa sa obliekla do pekných čiernobielych šiat, ktoré jej veľmi svedčali.

Čierna a biela naozaj dokázala divy a skvele zvýraznila osobnosť pani Janky, preto i ďalší outfit sa niesol v týchto farbách.

PREMENA - nádherné kombinácie oblečenia značky RESERVED
PREMENA - nádherné kombinácie oblečenia značky RESERVED Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Kombinácia úzkych kožených nohavíc a bundy, pod ktorou sa skrývala žensky zvodná blúzka, pretvorila víťazku premeny na neodolateľnú sexi dračicu. Trendový kožušinový doplnok zas zvýraznil tvár.

Zlatá a čierna v dokonalej harmónii. Sukňa a blúzka v týchto farbách stvorili eleganciu vhodnú nielen do práce.

Ktorý outfit našej víťazke najviac pristal? Posúďte sami. Módne premeny nájdete v priloženej fotogalérii.

Viac informácií o kolekciách RESERVED nájdete na www.reservedklub.sk .

FOTOGALÉRIA – módne fotenie v oblečení značky RESERVED.

Aké pocity mala z Premeny naša výherkyňa, pani Janka?

Aj keď som sa bránila radikálnej premene, výsledok bol viac než úchvatný. Vďaka kozmetike Sothys moja pleť nádherne voňala, zanechala ju hladkú, napnutú a veľmi príjemnú na dotyk. Dvadsaťminútová masáž tváre, dekoltu a šije ma dokonalo zrelaxovala.

Priateľský a otvorený prístup hairstylistu Igora Novosada ma od začiatku uistil, že som v dobrých rukách, a že mu môžem dôverovať. Očarila ma jeho práca. Bol nielen rýchly, ale aj precízny. Priam si vychutnával strihanie, ako aj úpravu mojich vlasov.

Vďaka profesionálnemu líčeniu v Make-Up Studio som sa cítila ako hviezda. Vizážistka sa poriadne vyhrala s mojim make-upom, predovšetkým s očami. Prvý pohľad do zrkadla po nalíčení mi vyrazil dych. Príjemne.

A nakoniec módna premena bola tiež bezchybná. Mala som na sebe také oblečenie, ktoré by som si pravdepodobne sama nevybrala. O to viac ma prekvapil konečný výsledok. V šatách značky RESERVED som sa cítila príjemne, žensky a sexy.“

Ak sa vám páčila naša najnovšia Premena, pozrite si aj ostatné, ktoré sme pre naše milé čitateľky uskutočnili počas celého roku.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom