Prečítajte si ako jednotlivé znamenia zverokruhu nakladajú s problémami

Prečítajte si ako jednotlivé znamenia zverokruhu nakladajú s problémami
Prečítajte si ako jednotlivé znamenia zverokruhu nakladajú s problémami Foto: ilustračné, GettyImages

Ukázalo sa, že spôsob prístupu k problémom je v istej miere spojený so znamením Zverokruhu. Ak sa napríklad pred rovnakým problémom ocitnú Baran a Blíženec, bude ho každý z nich riešiť po svojom. Ako, to sa dozviete v našom horoskope.

Baran

Ak problém prepadol Barana, Baran ho vyrieši. Určite ho vyrieši. Akýkoľvek problém vyrieši. Ihneď. Samostatne, hrdo a mlčky!

Býk

Je nesporné, že Býk problém vyrieši. Načo bude všetkým rozprávať, akými spôsobmi ho riešil. Napíše to do novín, aby to fakt všetci vedeli.

Blíženci

Blíženci svoje problémy budú okamžite zdieľať. Najskôr sa budú snažiť prehodiť ich na Barana, ale keby snáď nesúhlasil, zveria ich Strelcovi. Ten ich určite neodmietne!

Rak

Ak má Rak problém, dá sa do plaču. Aby už konečne prestal, niekto to bude musieť vziať na seba. Keď Rakovi náhodou nikto nepomôže, dá všetko pekne do poriadku sám. Prečo musel tak vyvádzať, je nepochopiteľné.

Lev

Lev usporiada prezentáciu o spôsobe vyriešenia svojho problému a zozve na ňu všetkých priateľov a známych. Pred očami prítomných sa s problémom vysporiada ako pravý dravec – jediným mávnutím laby. Načo sa ukloní, prijme kvety a za búrlivého potlesku sa odoberie do svojho revíru.

Panna

Panne to naozaj pokazí náladu, veď tento problém nemala v pláne! Zamyslí sa a problém rozlúskne. Sama. A sama z neho tiež urobí závery.

Váhy

Váhy svoj problém začnú zvažovať. Potom ho zvážia ešte raz, dôkladne sa zamyslia a dôjdu k záveru, že toho na nich spadlo nejako veľa. A samozrejme časť (nijako malú) navalí na nejakého odvážlivca, ako sú Lev alebo Baran. Keby snáď časť chceli odvážiť Panne, boli by odkopnuté, pretože Panna berie problémy iba podľa grafikonu.

Škorpión

Škorpión na problém žmurkne a povie: „Hej, problém!“ A potom naňho zabudne.

Strelec

Strelec bude mrzutý. Potom sa rozosmeje a začne spomínať, aké že problémy už v živote mal! Potom sa rozhodne, že to všetko je úplná blbosť a zabudne . Keď sa problém nevyrieši sám o sebe, potom si Strelec so škrípaním zubov vyhrnie rukávy a pustí sa do neho.

Kozorožec

Strelec sa naozaj rozčúli a pripomenie si všetky neslušné slová. Nikomu ale nepovie, že má nejaké problémy a bude sa usmievať, ako by sa nič nedialo. Až sa nikto nebude pozerať, problém vyrieši. A bude sa tváriť, ako že na svete je nádherne.

Vodnár

Začne svoj problém skúmať, a to radostne a s nadšením. Možno o ňom dokonca napíše knihu! Pokiaľ ide o problém, s ktorým sa už stretol, znudí ho to a vyhľadá Blížencov. U tých sa vždy deje niečo nové!

Ryby

Ryby, rovnako ako Rak, urobia z drobnej nepríjemnosti katastrofu vesmírnych rozmerov a budú si ju rozmaznávať ako zreteľnicu svojho oka. Nedaj Bože, aby im snáď niekto ponúkol pomoc! Ruky preč od rybích problémov! Až sa nimi nasýtia čo hrdlo ráči, potom ráčte, môžete pomáhať.

Zdroj. astroplus.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom