Pozval ju na rande a prial si, aby si obliekla čierne šaty. Dievča razom bolo v šoku

dievča

Každá žena by si priala stretnúť toho pravého muža. Chce aby jej venoval dostatočne dosť pozornosti, nežnosti a zároveň aby sa s nim dalo hovoriť o všetkom. Kde ale niekoho takého zohnať? Predtým aby ľudia niekoho stretli sa chodilo von, na diskotéky a rôzne akcie. Svet bol bez mobilných telefónov a preto nebola iná možnosť komunikácie ako osobne  alebo posielaním listov.

V 21. storočí sa všetko zmenilo. Ľudia začali byť leniví a mobilné telefóny sa stali súčasťou našich životov. Prestalo sa chodiť na diskotéky a všetci si skôr obľúbili randenie cez internet. Je to jednoduchá forma ako sa dohovoriť a nemusíte zažívať trápne rozhovory a nepodarené pokusy o flirtovanie. S niekým si môžete písať pokojne aj hodiny, ale predsa len vidieť ho a hovoriť s ním na živo je niečo iné. Občas sa z toho muža  môže vykľuť niečo úplne strašné.

Mladé dievča menom Ashley si takto cez internet písala s jedným chlapcom. Zdalo sa, že všetko je úplne normálne. Písali si pár dní, až ju konečne pozval na rande. Mal ale jednu podmienku. Povedal jej, nech si na seba vezme čierne šaty. Ashley to zarazilo, ale chcela sa zapáčiť tak súhlasila. To ale ešte nevedela čo ju čaká.

Celá nadšená z rande, netušila čo pre ňu chlapec nachystal. Miesto na rande ju totiž pozval na pohreb svojej babičky. Odôvodnil to tým, že pri tejto udalosti potreboval mať niekoho pri sebe, že by to sám nedokázal. Myslel si, že keby to Ashley povedal hneď, tak by nedorazila. Ashley bola naštvaná, ale predsa len s ním na pohrebe zostala. O týchto veciach by ale nikto nemal klamať. A tak si Ashley odbila pohreb a už sa viackrát nevideli.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom