Pozor: Už vieme, čo presne znamenajú jamky nad zadkom, povedia o žene viac, než si myslíte

zadok

Na tele ženy je niekoľko miest, ktoré sú krásne a sexi. Už mnoho z vás, si muselo všimnúť jamiek na spodnej strane chrbta. Čo tieto jamky vlastne predstavujú? Prečo tam sú? Slúžia tieto jamky k niečomu?

Ak ste si tieto otázky, už niekedy položili, máme pre vás dobrú správu, dnes sa dozviete odpovede na otázky ohľadom týchto záhadných jamiek a budete prekvapení.

Jamky sa nachádzajú v bedrovej oblasti, u žien sa tieto jamkami nazývajú Venus holes, v preklade Venušine jamkami. U mužov ide o Apollo holes, čiže Apolonove jamky. Neviete kde tieto jamky presne hľadať? Nachádzajú sa v mieste, kde dve kosti spájajú panvu. Väčšinou ich majú ľudia, ktorí k tomu majú genetickú predispozíciu alebo správnu veľkosť svalov a môžu sa objavovať ako u žien, tak aj u mužov. Viditeľnosť jamiek teda nijako neovplyvníte, leda by ste zhodili trochu podkožného tuku, v takomto prípade sú potom jamky výraznejšie.

O týchto jamkách  sa traduje veľa povier a teórií. Jednou z teórií bola, že ide o znamenie krásy, pretože ich nemá každý. Navyše Apollón a Venuša sú synonymom krásy, teda sa táto teória medzi ľuďmi viac a viac prehlbovala. Pravda je však ukrytá inde. Tieto jamky totiž pomáhajú v sexuálnej oblasti, keďže sú spôsobené krátkymi väzivovými úponmi , ktoré priťahujú kožu ku krížovej kosti a vďaka tomu uľahčujú dobrý obeh v tele a vďaka tomu, verte alebo nie, dosiahne žena ľahšie orgazmus. Je to teda znamenie toho, že žena je zdravá ale tiež si vie riadne vychutnať orgazmus.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom