Poznáte význam obľúbenej polohy vášho partnera? Odhaľuje viac, ako si myslíte

Sex vztahy poloha muž povaha
Foto: ilustračné, www.gettyimages.com

Túžite zistiť o vašom vyvolenom viac? Čo to vám pomôže odhaliť aj jeho najobľúbenejšia poloha pri sexe.

Verili by ste, že práve najčastejší spôsob milovania vášho partnera vám prezradí veľa z jeho mileneckej minulosti? A dokonca môže odhaliť aj jeho osobnosť.

Ak aj vy chcete zistiť, čo je zač, skúste to podľa nasledujúcich sexuálnych polôh.

Vyznavač misionárskej polohy

Váš partner obľubuje práve túto polohu? Odmieta experimentovať, aj keď mu navrhnete niečo iné? Pravdepodobne je to konzervatívny typ, ktorý sa drží toho, čo pozná a novinkám sa radšej vyhne.

Pre niektorých mužov je táto poloha príťažlivá z rôznych dôvodov. Môže im poskytovať emocionálnu blízkosť s partnerkou, umožňuje očný kontakt a vzájomnú komunikáciu. Taktiež táto poloha umožňuje hlboké prenikanie a stimuláciu citlivých oblastí ženy, ako je napríklad bod G.

Milovník polohy, keď je žena hore

Takýto muž sa necháva radšej viesť. Poloha mu umožňuje cítiť sa kontrolovaným a viesť tempo pohlavného styku. Môže mať radšej aktívnejšiu úlohu, kde mu partnerka preberá iniciatívu a on sa môže sústrediť na svoje pocity a reakcie.

Pre niektorých mužov je vzrušujúce pozorovať partnerkinu postavu, pohyby a reakcie, keď je žena hore. Táto poloha im umožňuje mať lepší výhľad a estetické potešenie z pohľadu na svoju partnerku.

Poloha odzadu

Tento spôsob milovania obľubujú i ženy. Mužovi môže byť príjemné prevziať dominanciu a kontrolu v posteli, keď je v tejto polohe. Môže si vychutnávať pocit riadenia pohybu a tempo sexuálneho styku. Táto poloha môže pre neho symbolizovať jeho sexuálnu silu a schopnosť uspokojiť partnerku.

Pre niektorých mužov je vzrušujúce pozorovať pohyby a postavu svojej partnerky v tejto polohe. Majú priamy výhľad na jej telo a pohyby, čo môže posilniť ich sexuálnu stimuláciu a vzrušenie. Mužovi môže byť príjemné skúšať nové veci a experimentovať v posteli. Obľuba tejto polohy môže signalizovať jeho túžbu po zmenách a nových sexuálnych skúsenostiach.

Rád používa sexuálne pomôcky

Váš partner obľubuje pri sexe rôzne pomôcky? Často ich mení a neostane ani pri jednej dlho? Pozor naňho! Tento chlap experimentátor ľahko vymení v posteli aj vás. Stále totiž potrebuje nové podnety, aby bol spokojný a dosiahol vzrušenie. Inak ho to nebude baviť a začnete ho čoskoro nudiť.

Používanie sexuálnych pomôcok môže tiež indikovať, že muž je zvedavý a zaujíma sa o rôzne formy stimulácie a potešenia. Môže byť motivovaný objavovať nové spôsoby dosahovania vzrušenia a orgazmu. Používanie sexuálnych pomôcok môže tiež naznačovať, že muž je komunikatívny a otvorený diskutovať o svojich sexuálnych potrebách, túžbach a fantáziách s partnerkou. Je ochotný prekročiť tabu a rozprávať sa o svojich predstavách o sexuálnej intímne.

Zástanca kľačiacej polohy

Pri tejto pozícií, kedy kľačí pred vami na kolenách a vidí vám do tváre, môže váš partner dobre sledovať vaše rekcie. To svedčí o tom, že mu záleží na tom, či aj vy pociťujete rozkoš počas milovania. Podľa vašej spätnej väzby sa zameria práve na to, čo vás najviac vzrušuje. Pravdepodobne je vám teda oddaný a záleží mu na vašom šťastí.

Pre niektorých mužov môže byť kľačiaca poloha zdrojom pocitu kontroly a dominancie. Pre nich môže byť príťažlivé prevziať vedúcu úlohu a mať kontrolu nad priebehom sexuálneho aktu. Pre niektorých mužov môže kľačiaca poloha predstavovať jednoduchý spôsob zmeny a variácie v ich sexuálnom živote. Môže im prinášať nový pocit stimulácie a vzrušenia.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom