Poznáme najpríťažlivejšiu ženu roka, je ňou táto speváčka!

Taylor Swift
Taylor Swift SITA/AP

Dvadsaťpäťročná víťazka je nadšená a považuje tento rok za najlepší vo svojom živote.

Americká speváčka Taylor Swift je podľa pánskeho magazínu Maxim najpríťažlivejšou ženou roka. Dvadsaťpäťročná muzikantka sa z prvenstva v rebríčku Maxim Hot 100 veľmi teší. „Je to veľmi milé a považujem to za úžasný kompliment,“ uviedla Swift, ktorá tiež zdobí obálku najnovšieho vydania spomínaného magazínu. Interpretka, ktorá si počas nedeľňajšieho udeľovania Billboard Music Awards odniesla osem cien, taktiež označila tento rok za najlepší v jej živote. Podľa jej vyjadrenia k tomu prispeli aj album 1989 (2014), úspešné turné či videoklipy.

Čítajte aj: Pozrite si 13 majiteliek najkrajších nôh v Hollywoode

Predchádzajúcimi víťazkami rebríčka Maxim Hot 100 sú napríklad Candice Swanepoel, Miley Cyrus, Bar Refaeli, Katy Perry, Olivia Wilde, Lindsay Lohan, Christina Aguilera, Jennifer Garner, Jessica Alba či Eva Longoria, ktorá dosiahla prvenstvo v rokoch 2005 a 2006.

Trendy mejkap: Nalíčte sa, ako najkrajšia žena roka

Taylor Swift vydala debutový, eponymný album v roku 2006. Nadviazala naň štúdiovkami Fearless (2008), Speak Now (2010), Red (2012) a spomínanou 1989, z ktorej pochádzajú aj hity Shake It Off a Blank Space. So všetkými nahrávkami, s výnimkou prvej, sa jej podarilo dobyť americký albumový rebríček Billboard 200. Swift má na konte napríklad sedem cien Grammy či 16 American Music Awards, vrátane Dick Clark Award for Excellence. V roku 2009 sa objavila v seriáli Kriminálka Las Vegas (2000), zahrala si aj vo filmoch Valentín (2010) a Darca (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom