Po veľkom úspechu Super séra uvádza Garnier nový kompletný rad s Vitamínom C

Po veľkom úspechu Super séra uvádza Garnier nový kompletný rad s Vitamínom C
Zdroj foto: Garnier

DJ/PR Vitamín C je veľmi obľúbenou aktívnou zložkou v kozmetike a niet sa čomu čudovať. Vyniká totiž svojimi rozjasňujúcimi a zjednocujúcimi vlastnosťami a preto je vhodný na mdlú a unavenú pleť. Garnier prichádza s novou komplexnou rutinou starostlivosti o pleť práve s vitamínom C, ktorý pomôže pleť rozjasniť a zároveň vyrovnať jej tón. Poďme si nový rad od Garnier predstaviť!

Garnier rozjasňujúca micelárna voda s vitamínom C

Micelárna voda s vitamínom C jedným ťahom odlíči make-up, alebo odstráni nečistoty usadené na pleti a zároveň rozjasní a zjednotí mdlú pleť. K dokonale čistej pleti pomáhajú micely, ktoré pritiahnu nečistoty ako magnet a bez trenia ich odstránia spolu s make-upom. Hypoalergénne zloženie, vhodné pre všetky typy pleti.

Garnier čistiaci gél s vitamínom C

Čistiaci gél obohatený o vitamín C* a výťažok z citrusu čistí, rozjasňuje a dodáva pleti žiarivý vzhľad. Aplikujte ráno aj večer na navlhčenú pleť, jemne masírujte a následne opláchnite.

Garnier denná starostlivosť s vitamínom C

Rozjasňujúca hydratačná starostlivosť obohatená o vitamín C* a o výťažok zo super citrusu v osviežujúcej gélovej textúre.So zložením z 98 % prírodného pôvodu pre viditeľne rozjasnenú a sviežu pleť. Už po jednom použití je pleť intenzívne hydratovaná až na 48 hodín, zároveň je pokožka od pohľadu sviežejšia. Po 4 týždňoch pravidelného používania pleť pôsobí rozjasnene a menej unavene . Aplikujte ho denne na vyčistenú pleť.

Garnier textilná maska s vitamínom C na rozjasnenie pleti

Textilná krémová maska s vitamínom C* obsahuje množstvo jednej fľaštičky séra naplneného aktívnymi látkami vitamínu C** a kyseliny hyalurónovej pre okamžité rozjasnenie a hydratovanie pleti. Naneste masku na čistú pleť, nechajte ju pôsobiť po dobu 15 minút. Po zložení budete mať hydratovanú, zjednotenejšiu, jasnejšiu pleť, ktorá bude pôsobiť hladším dojmom na dotyk.

* Vitamín C = derivát vitamínu C

**Založené na množstve séra s obsahom 28 ml

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom