Po hite 365 dní prichádza druhý diel Ten deň

Ten den.jpg
Foto: Bux.sk

Román 365 dní od Blanky Lipińskej sa stal okamžite bestsellerom nielen vo svete, ale aj u nás na Slovensku. Dlho sa držal na najvyšších priečkach rebríčkov predajnosti. Pred niekoľkými týždňami sa k nemu pridal aj druhý diel Ten deň – a to v predpredaji. Pokračovanie erotickej trilógie vychádza už dnes, no v predpredaji si ju kúpili tisíce slovenských čitateliek.

V novinke si Laura užíva na Sicílii doslova rozprávkové obdobie. Po veľkolepej svadbe s mužom, ktorý by jej zniesol aj modré z neba, sa teší z tehotenstva, honosných darov, nadpozemského luxusu, služobníctva, áut aj prímorských rezidencií. Má to však jeden háčik – všade naokolo sa hemžia gangstri a Laure ide o krk.

Aby toho nebolo málo, do nebezpečenstva sa slepo rúti aj jej najlepšia priateľka Oľga. Byť manželkou najobávanejšieho sicílskeho mafiána má skrátka svoje tienisté stránky, o čom sa Laura čoskoro presvedčí na vlastnej koži.

Ten deň z vydavateľstva Ikar pokračuje v štýle 365 dní. Zdá sa, že Laura bude konečne šťastná. Získala milujúceho manžela, žije v luxuse na slnečnom talianskom ostrove, ktorý môže byť rajom na zemi. Ale je to tiež kolíska mafie, takže všetko sa komplikuje.

Láska k moci a kontrole nad druhými. Život v obklopení zločinu. Neobmedzené bohatstvo a panovačný Massimo… Dokáže byť láska dôležitejšia a silnejšia? Lauru sa opäť ktosi pokúša uniesť, nebezpečenstvo sa stupňuje, nemôže počítať s podporou rodiny a tehotenstvo pred nimi stále tají.

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Dominika Žiaranová:

Blanka Lipińska sa narodila v meste Puławy v juhovýchodnom Poľsku a tam aj vyrastala. Už niekoľko rokov žije v Spojených štátoch, kde to ako imigrantka spočiatku nemala ľahké. Blanka je vyštudovaná kozmetička, ale vždy ju lákalo písanie. Jej erotická románová trilógia 365 dní zožala vo svete nevídaný úspech. Ten sa znásobil po tom, ako sa na Netflixe v roku 2020 objavil rovnomenný film a prevalcoval rebríčky sledovanosti. Vášnivý príbeh upútal všetkých milovníkov erotických romancí a vyvolal najväčší rozruch od vydania série Fifty Shades of Grey.

Milan Buno, knižný publicista

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom