Po čom muži túžia 2

Jiri langmajer jako irenahmpg 1200x795 1.jpg
Foto: CinemArt

Premiéra: 21. 4. 2022                           
Po čem muži touží 2

Hrajú: Jiří Langmajer, Anna Polívková, Marek Taclík, Tereza Kostková, Leoš Noha, Oskar Hes, Ondřej Kavan, Zuzana Kronerová, Pavel Šimčík, Radek Holub, Jiří Maryško, Michal Kavalčík, Pavlína Němcová, Daniel Krejbich, Martina Babišová

Po čom muži túžia 2 je voľným pokračovaním úspešnej komédie Po čom muži túžia, ktorá sa stala najúspešnejším českým filmom roku 2018. Tento film je opäť humorným pohľadom na stret mužského a ženského sveta a hľadanie vzájomného porozumenia, ktoré môže mužov aj ženy priviesť k šialenstvu.

V knihe Po čom muži túžia sa hlavný hrdina Karel Král ocitá v ženskom tele. V jeho pokračovaní sa stretávame s Irenou Kopáčovou (Anna Polívková), psychologičkou, ktorá sa špecializuje na partnerské vzťahy. A treba povedať, že sa nebaví. Jej odporúčania klientom sú trochu neúspešné, Irena dostane výpoveď z nájmu v dome, kde má kanceláriu, a potom prichytí svojho priateľa pri nevere. Najlepším liekom na životné problémy je ísť na víno s kamarátkou Marcelou (Tereza Kostková).  Irenine opilecké kroky potom vedú do stanu veštkyne Zoltány (Zuzana Kronerová), kde vysloví osudové želanie: Chcem byť mužom! Ráno sa Irena prebudí a ocitne sa v podobnej situácii ako Karel Král. Je v tele, ktoré nenávidí, ale po tom, čo prvotný šok pominie, má možnosť zistiť, akí muži v skutočnosti sú. Irena/Iren (Jiří Langmajer) sa musí o seba postarať sama a nikto jej spočiatku neverí, že je to stále ona. Pomocnú ruku jej nakoniec podá sused Radim (Marek Taclík), ktorý bol do Ireny vždy zamilovaný. Dôveruje jej a dúfa, že niekde vnútri tohto staršieho muža je jeho milovaná a on ju len musí ako správny princ oslobodiť. Premena ženy na muža nie je jednoduchá úloha, takže Radim má pri výcviku vážne problémy.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom