Pinium family clinic: Rodinná klinika, kde nájdete riešenie na vaše problémy

Pinium1.jpg

Individuálny prístup, profesionalita a komplexná starostlivosť. To všetko budete môcť nájsť okrem Bratislavy aj v Liptovskom Mikuláši. O novootvorenom centre jednodňovej chirurgie sme sa porozprávali s jej zakladateľkou a hlavnou lekárkou MUDr. Renátou Kučerovou.

Centrum Kramáre Jednodňová chirurgia v Bratislave sa už roky stará o pacientov a plní im sny o kráse, či rieši mnohé zdravotné problémy. Ich svedomitý, individuálny i vysoko odborný prístup a rodinná pohoda, ktorá je citeľná z každého kúta kliniky, sa stretla s veľmi pozitívnym ohlasom, preto sa rozhodli rozšíriť svoje služby aj do iných kútov Slovenska. Konkrétne do Liptovského Mikuláša.

Bude to niečo podobné ako v Bratislave. Čiže jednodňová chirurgia, ale s väčšou poliklinickou časťou, keďže máme v Liptovskom Mikuláši k dispozícii väčšiu budovu. Postupne plánujeme zriadiť až trinásť ambulancií. Na začiatok tam otvárame ORL ambulanciu pre deti a dospelých. Postupne by mala fungovať chirurgická ambulancia, ortopedická ambulancia. Potešíme tiež dámy a v Liptovskom Mikuláši bude aj ambulanciu estetickej chirurgie. V priebehu budúceho roka chceme zaviesť gynekologickú, detskú ambulanciu, všeobecného lekára a iné,“ informuje o novom centre Pinium family clinic na Štúrovej 1 zakladateľka a hlavná lekárka Centrum Kramáre Jednodňová chirurgia MUDr. Renáta Kučerová.

Aké operačné úkony môžeme v novom centre nájsť?

Okrem uvedených ambulancií sa bude postupne v daných oboroch aj operovať. „V zdravotníckom zariadení v Liptovskom Mikuláši nájdete výkony v rámci ušno-nosovo-krčnej chirurgie hlavy. To znamená bežné výkony ako výber nosovej a krčnej mandle. Operácie nosa, odstávajúcich ušníc, dutín, hlasiviek, stredného ucha. Ďalej to budú výkony v rámci estetickej chirurgie ako zmenšovanie, zväčšovanie prsníkov, abdominoplastika, liposukcia, ovisnuté viečka, výber znamienok, chirurgia ruky. Takisto sa budeme venovať rovnako ako v bratislavskom centre i úkonom v rámci detskej urológie a postupne pribudnú i ďalšie,“ prezrádza MUDr. Kučerová.

Zdravotnícke zariadenie, kde sa budete cítiť ako doma

Klinika jednodňovej chirurgie je zameraná na operačné výkony, ktoré nevyžadujú dlhodobú hospitalizáciu. Pacient je prijatý na chirurgické riešenie v deň zákroku a v ten istý deň poobede prípadne večer býva prepustený domov. Samozrejme, ak je potrebné, i naďalej zostáva pod odborným dozorom lekárov z kliniky. „Náš personál sa snaží uľahčiť veľkým i malým pacientom ich pobyt v zariadení, ako sa len dá, preto kladieme dôraz na to, aby sa u nás pacient a jeho rodina cítili ako doma. Pre návštevníkov centra bude k dispozícií kaviareň a komfortné i útulné izby v lôžkovej časti. Takisto chceme, ako to funguje v Centrum Kramáre, zaviesť zvyk, že každý malý i veľký pacient dostane malý darček, v ktorom nájde aj prezuvky. Stávalo sa nám totiž veľmi často, že na túto maličkosť naši pacienti a rodičia malých detí často zabúdali,“ hovorí hlavná lekárka kliniky, pre ktorú je pohodlie klientov prvoradé.

Príďte sa pozrieť na novú kliniku

Ak ste zvedaví, ako vyzerá z vnútra nová klinika, či vás zaujímajú poskytované služby, príďte sa osobne pozrieť. Bežnej verejnosti sa sprístupnia operačné sály či lôžková časť. „Slávnostné otvorenie chystáme 23. a 24. novembra od 10.00 – 16.00h. Deň otvorených dverí bude spojený s rôznymi akciami a súťažami, kde si prídu na svoje nielen naši najmenší, ale i rodičia. V ten deň sa dá tiež objednať  na konkrétny úkon, ak ho už budeme na novej klinike v Liptovskom Mikuláši realizovať,“ pozýva všetkých zakladateľka a hlavná lekárka Centrum Kramáre Jednodňová chirurgia a tiež zakladateľka nového zariadenia Pinium family clinic.

Viac informácií získate na www.pinium.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom