Päť vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú

muž a žena
muž a žena www.gettyimages.com

Nie je nič divného na tom, že ženy občas nerozumejú  mužom a naopak. Zisťovali sme , ktoré mužské vlastnosti, či správanie ženám vadí. Vybrali sme pre vás tie najhoršie vlastnosti, ktoré ženám vadia najviac.

1.Detinskosť

V každom mužovi sa schováva malý chlapec, ktorý sa rád hrá. Je to v poriadku, ak túto vlastnosť aplikuje len na svoje koníčky, ako sú športové autá. V prípade, že je chlap nesamostatný, ufňukaný a neustále sa uráža, svoju partnerku rozhodne odradí.

2.Neporiadnosť

Chlapi rozhodne nie sú od prírody vybavení na to, aby udržiavali permanentný poriadok. Hoci sa výnimky nájdu, sú skôr v menšine. Tí šťastnejší majú partnerku, ktorá im uprace, vyperie a postará sa o nich. Muži, ktorí nechávajú všade pohodené ponožky, špinavý riad v dreze ženám čoskoro omrzí, nehľadiac na to, že vznikajú často zbytočné konflikty. Udržujte si poriadok v základných veciach a uvidíte, že vám to prospeje.

3. Egoizmus

Mnoho mužov sú vychovávaní v tom, že čo povie hlava rodiny, to platí. Ani toto sa nesmie rozhodne preháňať. Akonáhle necháte svoje ego až príliš vyplávať na povrch, uvidia vás ženy ako arogantného hlupáka. Svet sa netočí len okolo vás. Naopak sa naučte partnerku počúvať, tolerovať a podporovať. Len tak ju urobíte šťastnou.

4. Vševed

Je vhodné, keď má muž rozhľad, vie o veciach hovoriť. Ženy inteligentných mužov po svojom boku milujú a obdivujú. Rozhodne to ale nepreháňajte. Ak rozprávate stále o sebe, čo ste videl, kde ste bol alebo čo ste zažil, skôr s tým budete otravovať. Svoje historky či rozprávanie si nechajte na vhodnejšiu chvíľu.

5. Ukecanosť hlupáka

Ženy mužom dokážu odpustiť čokoľvek, ale neodpustia vám absenciu mozgu. Ženy si môžu o mužovi vytvoriť rôzne ilúzie, ktoré sa ľahko rozpadnú v okamihu, keď dotyčný otvorí pusu. Preto je lepšie hovoriť len o tom, čo skutočne poznáte.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom