Paris Hilton je zamilovaná až po uši, na Instagrame sa chváli svojou láskou

Paris hilton 3.jpg
Instagram

Dvojica už zverejnila niekoľko spoločných záberov.

Americká herečka, speváčka a dedička hotelového impéria Paris Hilton randí s hercom a modelom Chrisom Zylkom. Tridsaťšesťročná rodáčka z New Yorku zverejnila prostredníctvom služby Instagram niekoľko spoločných fotografií, na ktorých ju 31-ročný partner drží okolo pásu. „Najkrajší pocit je, keď sa na vás niekto pozerá, ako keby ste boli zázrak,“ uviedla k jednému zo záberov, na ktorom si dvojica hľadí do očí a usmieva sa.

Paris hilton 1.jpg
Instagram
Paris hilton .jpg
Instagram

Herec, ktorý účinkuje v seriáli Pozostalí (2014), sa zúčastnil aj na priateľkinej narodeninovej oslave v New Yorku. Na párty boli aj Nicky Hilton Rothschild, Ashley Benson alebo Keyshia Cole. Paris Hilton zverejnila na Instagrame video, v ktorom jej priateľ priniesol tortu, zatiaľ čo ostatní hostia spievali skladbu Happy Birthday. Pár tiež spolu odfotografovali 18. februára na letisku, keď sa vrátili do Los Angeles.

Paris hilton 5.jpg
Instagram

Zylka bol v minulosti zasnúbený s modelkou Hannou Beth a randil tiež s herečkou Lucy Hale. Po boku Hilton sa už ukázali napríklad Thomas Gross, Stavros Niarchos, Nick Carter alebo Doug Reinhardt.

Paris hilton 4.jpg
Instagram

Paris Hilton je vnučkou Williama Barrona Hiltona a pravnučkou Conrada Hiltona, ktorý založil sieť hotelov Hilton. V roku 2003 ju preslávila erotická nahrávka, v ktorej účinkuje spolu so svojím vtedajším priateľom Rickom Salomonom. Okrem nej sa však do povedomia verejnosti dostala aj vďaka televíznej show The Simple Life (2003 – 2007). Zahrala si tiež v snímkach Zoolander (2001), Život s Helen (2004), Múzeum voskových figurín (2005), Trhni si! (2006), Repo: Genetická opera! (2008) alebo Kráska a tá druhá (2008). Ako speváčka debutovala v roku 2006 albumom Paris, ktorý sa v americkom rebríčku Billboard 200 dostal na šiestu priečku. Má tiež vlastnú módnu značku.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom