Pár jednoduchých tipov, ktoré vám pomôžu pri chudnutí stehien

Chudnutie stehien

Chceš vedieť ako schudnúť v stehnách? Každá z nás má rôzny typ postavy, avšak hruškovité typy sú najnáchylnejšie k ukladaniu tuku do stehien.

Ale netýka sa to len hruškovitého typu postavy, žiadna z nás nie je imúnny voči ukladaniu tuku do stehien. A preto ak ste nespokojná so svojimi stehnami a chcete sa zbaviť prebytočného tuku, musíte sa na to zamerať. Tu je pár jednoduchých tipov, ktoré vám pri chudnutí stehien pomôžu.

  1. Schody

Vyhnite sa výťahu a použite schody. Je to skvelý spôsob ako posilniť stehenné svaly a zbaviť sa tuku. Zrýchli to aj váš metabolizmus. Pri kráčaní po schodoch držte chrbticu vzpriamene a mierne sa nakloňte dopredu.Používajte schody pravidelne a po týždni uvidíte výsledok.

  1. Bicykel

Jazda na bicykli je výborná forma cvičenia pre stehná. Ak bicykel nemáte, môžete použiť aj stacionárny v posilňovni. Bicykel, je výborný dopravný prostriedok, ktorý šetrí životné prostredie, spevňuje a formuje stehná.

  1. Rýchla chôdza

Rýchla chôdza je na spaľovanie tukov ako stvorená. Kamkoľvek kráčate, kráčajte v tempe. Spevnia sa tým stehenné svaly a spaľovanie tukov v oblasti nôh.

  1. Pitný režim

Pite veľa vody. Pomáha to metabolizmu a odplavuje toxíny z tela. Vaša pečeň potrebuje vodu, aby mohla tuk premieňať na energiu. Smäd je náznak toho, že ste už dehydrovaný, preto pite pravidelne.

  1. Zdravá strava

Konzumovanie správnych druhov potravín pomôže pri chudnutí stehien. Vylúčte zo svojho jedálnička cukry a nahraďte ich zeleninou a ovocím. Zistite si, aké sú najlepšie potraviny na chudnutie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom