Panna - vianočný horoskop 2021

žena, Vianoce, kráska, sviatky

Na čo sa môžete tešiť počas najkrajších sviatkov v roku? A na čo naopak dať dobrý pozor?

Konečne nájdete odvahu osloviť muža svojich snov. Pre tie zadané platí, že to čo ste zažali počas roka, to vás čaká v decembri. Mali by ste byť už konečne úprimné sami k sebe a priznať si pravdu do očí. Tváriť sa, že je všetko v poriadku, nič nevyrieši, iba problém odsunie. Vianoce by ste mali prežiť pomerne v pokoji, ale kým nevyriešite jednu situáciu, nedá vám to pokojne spávať.

Láska a vzťahy

Chcete mať všetko tip top a stresujete sa, keď to tak nie je. Ani Vianoce vám však nestoja za to, aby ste si kvôli tomu pokazili vaše rodinné vzťahy. Navyše vplyvom planét vaša škála pocitov zaznamenáva výrazné výkyvy. Tieto zmeny nálad sa prejavujú aj v zamestnaní. Strašná chuť do práce sa strieda s absolútnym odporom. Ako toto obdobie zvládnuť? Neberte sa príliš vážne a zasmejte sa sama na sebe. Veď keď nejde o život, nejde o nič. Počas sviatkov si určite doprajte relax. Keď budete šťastná vy, bude i vaše okolie.

Práca

Prestaňte byť tvrdohlavá a dajte za pravdu občas aj kolegom v práci či vašim obchodným partnerom. Váš zmysel pre puntičkárstvo vás pred Vianocami doháňa k šialenstvu. Skúste sa sústrediť len na podstatné veci. Veď ostatní vám „chyby“ odpustia. Koncom roka vás čaká šťastná zmena vášho bydliska alebo zamestnania. Bude znamenať príliv novej energie, preto sa zmenám otvorte a myslite pozitívne. Nemajte z nich strach. Každý nový vývoj má v sebe niečo kladného.

Dobrá rada na záver: Počúvajte svoje telo a prestaňte prehliadať jeho varovné signály. Je čas zastaviť sa aspoň na chvíľu. Váš imunitný systém je oslabený, lebo potrebuje nutnú regeneráciu.

Ďalšie horoskopy nájdete tu: 

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom