OTO 2020: Pozrite si foto z červeného koberca

OTO 2020
Zdroj foto: Miriam Šramová/ APA

Slávnostný galavečer udeľovania cien najpopulárnejšej diváckej ankety OTO 2020 je už minulosťou. Pozrite si foto z červeného koberca.

V  sobotu 5. septembra sa uskutočnil slávnostný galavečer ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO). Priamy prenos bol odvysielaný na Jednotke o 20.20 h. zo Slovenského národného divadla v Bratislave. Toto významné podujatie si nenechalo ujsť množstvo významných osobností. Pozrite si foto z červeného koberca.

Anketa, ktorá posilňuje princíp kolegiality

Sme mimoriadne hrdí na to, že 20.ročník prestížnej diváckej ankety OTO, Osobnosť televíznej obrazovky, mali možnosť na svojich obrazovkách vidieť diváci RTVS. Táto anketa posilňuje princípy kolegiality a vzájomného rešpektu inak konkurenčných televíznych staníc a posiela televíznym divákom odkaz, že všetci tí, ktorí sa podieľajú na príprave akéhokoľvek televízneho programu tvoria na konci dňa jednu veľkú súdržnú rodinu,“ povedal generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

Keď som pred 20-timi vytvorila anketu OTO, nikdy by mi nenapadlo, že to po 20-tich rokoch bude jeden z najtradičnejších projektov naprieč televíznou brandžou. Ďakujem stovkám tvorcov a spolupracovníkov, ktorí sa za dve desaťročia na OTO-vi podieľali. Tento ročník bol na prípravu a realizáciu v situácii, v ktorej sa nachádzame, mimoriadne náročný,“ hovorí producentka ankety OTO Jana Prágerová.

OTO už pozná svojich víťazov

OTO je anketa, v ktorej diváci raz ročne hlasujú o najobľúbenejších televíznych osobnostiach, programoch, hercoch, spevákoch, skupinách a zabávačoch. Jej organizátorom je agentúra APA, vyhlasovateľom týždenník PLUS 7 DNÍ a vysielateľom slávnostného galavečera RTVS.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom