3 otázky, ktoré si počas sexu nedávajte

Sex, dvaja, láska, vzťah
GettyImages

Stalo sa vám, že ste sa partnera na niečo spýtali alebo on vás a zostalo trápne ticho? Teraz rozmýšľate, čo sa stalo?

O tom, že komunikácia je vo vzťahu veľmi dôležitá, ste sa možno presvedčili i vy. Zvlášť v intímnych chvíľach býva dialóg obzvlášť chúlostivý. Stalo sa vám, že ste sa manžela na niečo spýtali alebo on vás a zostalo trápne ticho? Teraz rozmýšľate, čo sa stalo? Čo bolo spúšťačom takejto reakcie, a ktoré sú to komunikačné „skvosty“ s výrazne ochladzujúcim účinkom našej sexuálnej túžby?

Som lepší milenec ako tvoj bývalý?

Muži radi počúvajú, že sú lepší, výkonnejší a pod.. Otázkami tohto typu to z nás chcú vypáčiť. Ak ste tá šťastná a môžete mu na to dať kladnú odpoveď, žiadny problém. Horší prípad, ak je pravda opakom. Počas sexu mu to radšej neoznamujte.

Môžem prizvať nabudúce aj tvoju priateľku?

Sú páry, ktoré radi experimentujú, ale pre tie drahé polovičky, ktorým tretí nechýba, môže byť práve toto spúšťačom trápnej situácie, pochybností a výčitiek.

Kedy vymaľujeme byt?

Ak sme sa odhodlali hľadať odpovede na takéto alebo podobné záležitosti počas pohlavného styku, tak v týchto chvíľach ich zaručene nenájdeme. Má to za následok vznik tých skutočných problémov. Pravdepodobne ste podľahli manželskému stereotypu a váš sexuálny život vás nudí. Každá z nás vie, že toto nie je práve najvhodnejší spôsob riešenia tohto problému. Práve naopak. Môže to narušiť váš vzťah a nádej na spokojný život po každej stránke.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom