Oriflame poradca: Vedci dokázali, že touto vôňou ho dostanete!

Magnetista.jpg
oriflame

Chceli by ste byť magnetom na mužov? Vedci Oriflame vymysleli, ako na to. A pritiahnete si toho svojho!

DJ/PR V Oriflame milujeme prírodné ingrediencie, rastliny, kvety, byliny. Preto máme dve vlastné centrá na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek. A nemilujeme ich iba kvôli tomu, že prispievajú k zdraviu a kráse, ale aj preto, že radi spoznávame ich vlastnosti a ich pôsobenie na – napríklad aj náš mozog.

Vaša príťažlivosť s novou vôňou bola vedecky potvrdená!

A práve tak vznikla nová parfumová vôňa Magnetista. Jedinečný parfém, ktorý využíva silu kvetu mučenky a zároveň zmyselné krémovo-drevité tóny pižma, santalového dreva a vanilky. Nenechajte rande na náhodu, klinické testy novej vône potvrdili, že jej podľahnú 2 z 3 testovaných mužov! Pre vás to znamená, že vaše prvé rande určite nebolo posledným.

Parfumovú vôňu vytvorili dve majsterky parfumérky – Emilie Coppermann a Aliénor Massenat a výsledok ich práce je naozaj čarovný. Klinické testy pôsobenia parfému realizovali odborníci na neurovedu, ktorí uskutočnili 3 separátne testy mužov v laboratórnych podmienkach. Zistilo sa, že už jediný kontakt s novou parfumovou vôňou prináša výsledky – pohľad muža na žene s vôňou spočinul významne dlhšie a emočne k nej pociťoval obdiv a zvýšený záujem. Je to vďaka kvetu mučenky, súčasťou ktorej je chrysín, rastlinná zložka povzbudzujúca tvorbu testosterónu a stimulujúca zmysly.

Tak teda, dámy, neváhajte a stimulujte toho svojho!

Parfumová voda Magnetista, 50 ml, 39,90 eur.

Aj ten váš neznáša holenie? To bude minulosť!

Holenie je snáď jeden z najväčších všedných problémov väčšiny mužov. Nemajú ho radi, prekáža im neupravené strnisko, ale zároveň aj podráždená pokožka po holení. Vedcov Oriflame zaujímal aj tento problém. Preto vyvinuli dvojicu produktov starostlivosti o mužskú pleť obohatenú o inovatívnu kombináciu technológií.

Gél na holenie a Upokojujúci gél po holeni NovAge Men obsahuje:

  • minerálny komplex – kombinácia horčíka, medi a zinku hydratuje, upokojuje a zlepšuje celkový stav pleti
  • hydratačný komplex – priťahuje a viaže molekuly vody v pleti počas holenia, čím pleti poskytuje dôkladnú hydratáciu
  • technológiu hladkého kĺzania strojčeka – táto využíva vo vode rozpustné polyméry, ktoré uľahčujú kĺzanie holiaceho strojčeka po povrchu pleti, vďaka čomu umožňuje hladké oholenie drsných častí mužskej pokožky.

Klinické testy potvrdili, že dvojica produktov zvyšuje hydratáciu pleti o 31%. Produkty boli podrobené aj spotrebiteľským testom, v ktorých až 96 % mužov súhlasilo s tým, že pleť po holení upokojujú.

Gél na holenie NovAge Men, 200 ml, 11,90 eur.

Upokojujúci gél po holení NovAge Men, 100 ml, 10,90 eur.

Aby sme sa príjemne cítili aj tam dole…

Kým mužov trápi holenie, ženy zase rozličné problémy v intímnych partiách. Sú súčasťou ako teplých, tak aj studených týždňov, a tak nás vlastne rozličné nepohodlia sprevádzajú počas celého roka. Odborníci v Oriflame vedia, že samozrejmosťou produktov intímnej hygieny sú bezpečné prísady. Tie sú súčasťou troch nových dámskych produktov určených na intímnu hygienu, boli dermatologicky aj gynekologicky testované.

Osviežujúce intímne obrúsky Feminelle, Osviežujúci intímny gél Feminelle a Osviežujúci intímny dezodorant Feminelle obsahujú:

  • kyselinu mliečnu a extrakt probiotík, ktoré podporujú rovnováhu a zdravie intímneho mikrosystému
  • prírodné švédske výťažky z čiernych ríbezlí a lotosového kvetu s osviežujúcimi, ochrannými, upokojujúcimi a vyživujúcimi účinkami
  • technológiu sviežej vône, ktorá neutralizuje pachy a v oblasti intímnych partií udržiava sviežu vôňu

Osviežujúce intímne obrúsky Feminelle, 20 ks, 5,90 eur.

Osviežujúci intímny gél Feminelle, 300 ml, 7,90 eur.

Osviežujúci intímny dezodorant Feminelle, 75 ml, 6,90 eur.

Poďme spoločne chrániť našu Zem!

Oriflame sa dlhé roky zasadzuje za ochranu prírodného prostredia, za využívanie udržateľných zdrojov a znižovanie odpadu vo fáze výroby aj distribúcie svojich produktov. Jedným z prejavov týchto aktivít je Love Nature, rad plne biologicky rozložiteľnej kozmetiky. Všetky výťažky v produktoch Love Nature sú dopestované, zbierané a spracovávané bez použitia chemických látok a pochádzajú z udržateľných fariem, obaly sú teraz navyše vyrábané zo 40 % recyklovaných plastov.

Rad, ktorým aj vy vyjaríte svoju lásku k prírode, teraz prináša dve novinky. Povzbudzujúci sprchovací gél s výťažkom z ovocia Love Nature čistí a zjemňuje pokožku. Tekuté mydlo s výťažkami z ovocia Love Nature neobsahuje mydlo a má vyvážené pH, obsahuje výťažky z ružového grepu, zeleného jablka a kiwi, ktoré osviežujú a povzbudzujú pokožku.

Povzbudzujúci sprchovací gél s výťažkami z ovocia Love Nature, 250 ml, 5,90 eur

Tekuté mydlo s výťažkami z ovocia Love Nature, 300 ml, 6,90 eur

Ďalšími novinkami katalógu 14 budú:

Kolínska voda v spreji Sensity Pink Bloom, 200 ml, 12,90 eur – ďalšia zo série kolínskych vôd od Oriflame, obal ktorých je vyrobený aj z recyklovaného plastu. Tentokrát s podmanivou kvetinovou vôňou.

Vyhladzujúci pleťový balzam Royal Velvet, 30 ml, 16,90 eur – s obsahom vitamínu C, ktorý rozjasní a zjednotí tón pleti, aby bol jej vzhľad žiarivejší. Výťažok z čierneho kosatca pleť zároveň intenzívne hydratuje, posilňuje jej štruktúru, pevnosť a pružnosť. Vhodný pre dámy vo veku 40+.

Tekutý rúž na pery The ONE Lip Sensation Matte Velvet, 5 ml, 10,50 eur – nový tekutý rúž získava po nanesení matný vzhľad, pery nevysušuje, je trvácny a poskytuje nepriehľadné krytie. Vďaka novému aplikátoru v tvare šípky bude jeho nanášanie ešte precíznejšie.

Prispôsobivý lesk na pery OnColour, 8 ml, 4,90 eur – obsahuje šípkový olej a vitamín E, ktoré pomáhajú pleť hydratovať a chrániť. Jedinečná je prispôsobivá technológia, ktorá vytvorí odtieň ružovej taký, aký dokonale ladí s prirodzenou farbou vašich pier.

Pozrite si celú ponuku v novom katalógu 14 (platný od 21. 9. do 13. 10. 2019) a nájdite ešte viac produktov, ale najmä informácií o správnej starostlivosti o pleť a trendovom líčení na www.oriflame.sk.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom