Oriflame poradca: Leto nás robí šťastnejšími, sebavedomejšími, atraktívnejšími

Zdroj: Oriflame Slovensko

V lete, keď sme krásne opálené, akosi prirodzenejšie siahame menej po dekoratívnej kozmetike. Na čo by sme však nemali zabudnúť ani počas leta, ba čo je priam naša povinnosť – voňať, voňať, voňať.

Fakt č. 1: Až 73 % ľudí si aj o tebe myslí, že si v lete krajšia.

Prieskum tiež potvrdil, že 72 % ľudí si myslí, že v lete vyzeráš šťastnejšie, polovica tvrdí, že aj zdravšie a 37 %, že sebavedomejšie.Samé pozitíva a rovnako príjemný je fakt, že viac ako polovica respondentov priznala, že subjektívne sa sami cítia v letných mesiacoch sebavedomejšie. Určite k tomu prispieva aj vôňa, na ktorú v lete dbáme ešte o čosi viac, ako v zime. Jedna štúdia vo Francúzsku však zistila, že väčšina ľudí nerobí rozdiel vo vôňach zimných a letných a používa stále tie isté parfumované či toaletné vody. Oriflame vie, že to nie je správne, že každé ročné obdobie si zaslúži sebe prislúchajúce vône. To letné si zaslúži novú toaletnú vodu Elvie Summer Joy s jedinečným tónom púpavyv kombinácii s tónmi hrušky a maliny.

Oriflame nezabudol ani na mužov, na letné dni im prináša novú toaletnú vodu Leader, určenú pre rozhodného a cieľavedomého muža. Ide o drevitú aromatickú vôňu kombinujúcu zmes sviežich tónov s akordom dreva červeného cédra.

V identickej vôni mu teraz môžeš objednať aj sprchovací gél Leader a guľôčkový antiperspirant Leader.

Zdroj: Oriflame Slovensko
Oriflame Slovensko

Toaletná voda Elvie Summer Joy, 50 ml, 34158, 25,90 eur, s. 7.

Toaletná voda Leader, 200 ml, 33953, 25,90 eur, s. 9.

Sprchovací gél Leader, 200 ml, 35244, 4,90 eur, s. 8.

Guľôčkový antiperspiračný dezodorant Leader, 50 ml, 35243, 4,90 eur, s. 8.

Fakt č. 2: Na rukách a chodidlách máme najväčšie množstvo potných žliaz.

Preto sa nie je čočudovať, že mnohé z nás majú problémy s nie príliš príťažlivou vôňou našich chodidiel. I keď by si tomu možno neverila, omnoho častejšie riešime problémy “smradľavých” nôh v zime, čo je zapríčinené uzavretou a často nie priedušnou obuvou. V lete majú síce naše topánky otvorený charakter, na druhej strane je nám ale podstatne teplejšie. A z 2 – 4 miliónov potných žliaz je ich najviac na rukách a chodidlách. Mimochodom, vieš, prečo sa vlastne potíme? Naše telo sa tak snaží ochladiť sa. Preto ak chceš poteniu zabrániť alebo ho aspoň obmedziť, jednou z ciest je určite pomôcť telu s ochladzovaním sa. Oriflame ti k tomu prináša novinku určenú práve pre tvoje chodidlá. Nový chladivý krém a sprej na nohy s pomarančovou šťavou Feet Upudrží tvoje chodidlá svieže aj počas tých naozaj horúcich dní. Kým krém navyše podporí ich jemnosť a hebkosť, sprej pôsobí proti zápachu a únave našich chodidiel. Oba produkty obsahujú prírodný výťažok z pomarančovej šťavy, ktorá je bohatá na základné živiny a vitamín C, pomáha chrániť pokožku pred škodlivými voľnými radikálmi a prinavracia jej zdravý vzhľad.

Aby sme však nehovorili iba o nohách, potíme sa všade. Dokonca aj na tvári, a to najmä v lete, kedy často bojujeme s “roztečeným” make-upom. Máme pre teba tip aj v tejto oblasti! Jedinečnou novinkou je fixačný sprej na make-up, ktorý zachová dokonalý vzhľad tvojho make-upu počas celého dňa – aj ak sa spotíš, alebo budeš vo vlhkých podmienkach. Kľúčom k úspechu je technológia FreshFix, ktorá make-up zafixuje a udrží ho jednotný a hodvábne hladký.

Chladivý krém na nohy s pomarančovou šťavou Feet Up, 75 ml, 34009, 5,50 eur, s. 11.

Chladivý sprej na nohy s pomarančovou šťavou Feet Up, 150 ml, 34010, 7,90 eur, s. 11.

Fixačný sprej na make-up The ONE, 50 ml, 34108, 8,90 eur, s. 135.

Fakt č. 3: Americký prieskum tvrdí, že farba laku, ktorú preferuješ, o tebe veľa napovie.

I keď mnohé ženy tento prieskum kritizovali a posmievali sa z neho, možno na ňom predsa len niečo bude, keď z odpovedí respondentov vzišli nasledovné závery:

  • 59 % ľudí verí, že farba laku na nechtoch hovorí niečo o tvojej osobnosti
  • 57 % mužov verí, že ženy lakujúce si nechty na čierno, sú dominantnými typmi, spomedzi žien si to myslí iba 38 %
  • 43 % mužov si myslí, že dámy, ktoré používajú červený lak, sú vášnivé a túžia po romantickýchľúbostných zážitkoch, súhlasí s tým aj 19 % žien
  • až28 % mužov si navyše myslí, že ženy s nechtami nalakovanými viacerými farbami súčasne, sú sexuálne veľmi liberálne

Či už tomu ty sama veríš, alebo nie, možno je pozitívom prieskumu aspoň to, že nás prinúti zamyslieť sa nad tým, čo si o nás môže niekto myslieť na prvý pohľad podľa farby laku. Začnime si preto dávať pozor na to, akú farbu volíme.

Oriflame teraz prináša 5 nových odtieňov lakov na nechty The ONE vo farbách šťavnatého manga. Tropické odtiene budú tomuto letu vládnuť, a tak krásny exotický lak nesmie chýbaťani v tvojej kozmetickej taštičke. Laky majú vysoké krytie a ľahko sa nanášajú.

Oriflame Slovensko
Zdroj: Oriflame Slovensko

Lak na nechty The ONE, 5 ml, 33869 – 33873, 5,50 eur, s. 13.

Fakt č. 4: Používanie biologicky rozložiteľných kozmetických produktov je naozaj dôležité.

Oriflame od svojich samotných začiatkov pristupuje k prírode zodpovedne. Nielen, že pri testovaní nepracuje so zvieratami, ale aj vyvíja rad produktov, ktorý je 100 % biologicky rozložiteľný.

Novinkou radu Love Nature je šampón na jemné vlasy so zeleným čajom a liči, ktorý vlasom dodá objem, posilní ich vitamínmi a antioxidantami. V jeho prípade znamená pojem rozložiteľné zloženie aj to, že neobsahuje silikóny. Vieš o tom, že pri dlhodobom používaní šampónov so silikónmi môžu tieto plastové zložky obaliť tvoje vlasy, ktoré potom pôsobia ako bez života? Za používanie šampónov bez silikónov sa ti okrem vlasov poďakuje aj príroda.

Biologicky rozložiteľné zloženie má aj ďalšia novinka, ktorou je vyživujúci sprchovací krém s mandľovým olejom Love Nature XXL. Neobsahuje mydlo, má vyvážené pH a pokožku zanecháva krásne jemnú.

Šampón na jemné vlasy so zeleným čajom a liči Love Nature, 250 ml, 34095, 4,50 eur, s. 79.

Vyživujúci sprchovací krém s mandľovým olejom Love Nature XXL, 750 ml, 34093, 10,90 eur, s. 81.

Fakt. č. 5: Aj na dovolenke za kráľovnú.

Presne tak sa treba k dovolenkám postaviť! Síce si ísť oddýchnuť a netrápiť sa príliš ničím, teda ani vzhľadom, na druhej strane byť nedbalo atraktívna a oslňujúca. Presne to ti teraz umožnia ďalšie novinky exotických módnych kolekcií od Oriflame. Vyskúšaj plážové šaty Amazonia, ktoré môžeš nosiť aj ako šatku. Kimono Peachicavhodne doplní tvoj denný, ale aj večerný outfit. Nielen toto, ale každé leto by ti nemal chýbať ani klobúk, ktorý ochráni pokožku tvojej hlavy pred spálením. Klobúk Beachruffje štýlový, námornícky, vhodný na pláž, ale aj do mesta.

Plážové šaty Amazonia, 30945, 12,99 eur, s. 14.

Kimono Peachica, 30968, 19,99 eur, s. 16.

Klobúk Beachruff, 31153, 12,99 eur, s. 18.

Prelistuj si nový katalóg a nájdeš určite oveľa viac, čo prispeje k tvojmu voňavému a zdravému pocitu zo seba samej. Listovať si ho môžeš aj online na www.oriflame.sk.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom