ONLINE PORADŇA: Poznáte pravú príčinu intolerancie?

Bolesť, smútok, žena, okuliare

Aj toto sa môže skrývať za problémami so žalúdkom a nafukovaním.

Otázka:

Dobrý deň, chcela by som vedieť, už rok a pol mám problém s trávením, nafukovanie, či bolesti v podbrušku. Aj na pohotovosť ma to už dohnalo. Nakoniec alergik zistil hraničnú normu histamínovej intolerancie. Ďakujem za odpoveď

Odpovedá Inka Nemezis:

Dobrý deň, je dobré zamyslieť sa nad slovom „intolerancia“. Čo znamená? Je to nedostatok úcty voči iným spôsobom správania a jednania, je to neznášanlivosť, je to neschopnosť niečo prijať do života. Nuž, vyberte si, čo je to vo vašom prípade. Myslím, že to je ten posledný variant.  U vás sa to prejavuje v oblasti trávenia. Premýšľajte preto, čo neviete jednoducho „stráviť“, čo vám vadí  už dosť výrazným spôsobom (až vás z toho nafukuje). Keďže máte dátum narodenia, aký máte, prežívate veci v živote niekedy viac citlivejšie, ako je žiaduce. Z toho následne môže u vás vznikať stres a môžu nastávať výbuchy hnevu. Možno by bolo dobré zapracovať trošku na sebavedomí. K vášmu životu, keďže máte číslo 6 ako životné číslo, patrí do života veľmi harmónia, pohoda, rovnováha. Partnerstvo, vzťahy – sú pre vás základom. Stále mi k vám chodí slovo – sebaláska. Skúste sa vrátiť do obdobia, kedy vám začal váš zdravotný problém…..čo sa predtým udialo? Tam treba hľadať „spúšťač“ vášho problému. Nachádzate sa od tohoročných narodenín v tzv. osobnej ročnej vibrácii č. 2. Máte úplne ideálny čas na to začať nové veci, nabrať nový vietor do plachiet a začať vnímať veci okolo seba možno trochu inak.

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na tichemiesto.wordpress.com/kontakt.

S úctou Inka

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis alebo Tinu Topi, napíšte nám na mail redakcia@damskajazda.sk. Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia a meno. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať.  Na záver treba však dodať, že zverejnené rady nenahrádzajú odbornú konzultáciu u lekára.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom