Obľúbená Mary Baloghová a jej romanca Zrodila sa láska

Zrodila sa laska.jpg
Foto: Bux.sk

Historická romanca známej Mary Baloghovej – Zrodila sa láska. Príbeh vzťahu a sobáša z rozumu. Jedna z najkrajších romancí Mary Baloghovej. Kniha, ktorá vás aspoň na chvíľu unesie od každodenných povinností a starostí. Pri ktorej si príjemne oddýchnete.

„Táto novela žiari v tvorbe Mary Baloghovej ako nádherný klenot… Pôvabný romantický príbeh s prekvapivým koncom, ktorý vám pohladí dušu a poteší srdce,“ napísali Romantic Times.

Na jednej strane krásna lady Annabelle, ktorá spôsobí škandál, ten jej zničí povesť a tak jej otec súhlasí, že sa vydá hoci pod ich úroveň – za suseda a večného nepriateľa Reginalda.
Ten je mimochodom veľmi kultivovaný, rodený džentlmen, ale zapáčil sa mu život slobodného mládenca a tak mu otec dá nôž na krk: buď sa ožení s Annabelle, alebo ho prestane finančne podporovať.

Annabelle a Reginald sa teda dajú nasilu dokopy, sú voči sebe nepriateľskí, navzájom sa obviňujú z nepríjemnej situácie, v ktorej sa ocitli a všetko speje k sobášu z rozumu. Ale, ako už tušíte, nie je všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Na povrch vyplávajú tajomstvá a všeličo sa zmení. Možno si napokon poviete Zrodila sa láska – ale naozaj medzi týmito dvomi postavami?

Zrodila sa láska je romantická jednohubka, príjemné čítanie, kde ku konci možno už budete tušiť, ako to skutočne medzi Reginaldom a Annabelle skutočne je…napriek tomu si to budete vychutnávať.
Annabelle sa musí vydať pod svoju úroveň, za syna obchodníka s uhlím, ktorý je síce pekne bohatý, ale pod nechtami má prach z uhlia… Ale čo tam po tom, hlavne že papá gróf dostane potrebnú finančnú injekciu. No povedzte, môže sa to skončiť šťastne a naplnené láskou?
Nuž, prečítajte si, naozaj to stojí za to 🙂

Hoci mala biele šaty, vyzerala tak úchvatne, až to vyrážalo dych. Jemnú látku pretkávali strieborné nite, rozligotané vo svetle sviec. Tie šaty pravdepodobne stáli majetok. Mali pomerne hlboký výstrih a šnurovačka jej zvodne nadvihla prsia, šaty jej padali v jemných záhyboch na peknom štíhlom tele.
Nenechávali veľa na predstavivosť, ale v jej prípade realita prekonávala aj tie najlascívnejšie predstavy. Nebola veľmi vysoká, no nohy mala dlhé a štíhle, vynímali sa jej pod jemnou splývavou látkou.
Blond vlasy mala vyčesané dovysoka a stočené do kučierok, na šiju a sluchy jej padali v zvlnených prameňoch. Nad belasými očami s hustými mihalnicami sa jej pekne klenulo obočie. Rovný noštek upriamoval pozornosť na jemné pery, ako stvorené na bozkávanie.
Bola nevšedne krásna.

Milan Buno, knižný publicista

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom