NYX Professional Makeup v spolupráci s Disney uvádza limitovanú kolekciu make-upu inšpirovanú Avatar: The Way of Water a 20th Century Studios

NYX Professional Makeup
Zdroj foto: NYX Professional Makeup

DJ/PR – NYX Professional Makeup práve oznámila uvedenie limitovanej kolekcie make-upu na oslavu veľmi očakávaného pokračovania filmu Avatar, Avatar: Way of Water a 20th Century Studios.

Kolekcia je inšpirovaná postavami filmu spolu so žiarivými, bioluminiscenčnými odtieňmi vyskytujúcimi sa po celej krajine a v mori sveta Pandory.

Sortiment sa skladá z vzrušujúcej vegan* paletky očných tieňov, rozjasňovačov, rúžov, leskov na pery, farieb na tvár a telo a fixačného spreja: Avatar paletka: Way of Water Color Palette s 24 pútavými odtieňmi odrážajúcimi bujné lesy a žiarivé more; paletka Pandoran Paradise so šiestimi rozjasňovačmi a lícenkami, tyčinky Biolume Highlighter Sticks, inšpirované klanmi Na’vi; papierové rúže v dvoch výrazných odtieňoch inšpirované divokými kráľovskými vládkyňami z filmu; luminiscenčnými leskami na pery s tromi elektrizujúcimi odtieňmi; pigmentmi nabitá farba na tvár a telo Na’vi Paint v oficiálnej modrej Avatar a sprej Metkayina Mist s obsahom morských zložiek.

NYX Professional Makeup v spolupráci s Disney uvádza limitovanú kolekciu make-upu inšpirovanú Avatar: The Way of Water a 20th Century Studios
Zdroj foto: NYX Professional Makeup

Okrem ponuky vegánskych* produktov je cieľom tejto kolekcie znížiť dopad na životné prostredie našej planéty. Paletky, rúže, sprej na tvár a farby na tvár a telo majú obal vytvorený z recyklovaných materiálov, čím minimalizujú odpad na životné prostredie.

Na ďalšiu oslavu uvedenia filmu a v rámci kampane Avatar: The Way of Water „Keep Our Oceans Amazing“ pozývajú Disney, Avatar a NYX Professional Makeup fanúšikov, aby sa zúčastnili výzvy, ktorá podporuje The Nature Conservancy, globálnu environmentálnu neziskovú organizáciu. Fanúšikovia sú vyzvaní, aby sa zúčastnili zábavnej výzvy na sociálnych sieťach, ktorá podporuje túto spoluprácu. Od 30. novembra 2022 do 28. februára 2023 za každý príspevok na sociálnych sieťach s označením #NYXCosmeticsForAvatar, #KeepOurOceansAmazing a #AvatarTheWayOfWater daruje NYX Professional Makeup 1 $ (celkom až 50 000 $) na ochranu oceánov The Nature Conservancy a 10 úžasných živočíchov našich oceánov a ich stanovíšť.

„Ako kozmetická značka známa tým, že uvádza na trh najodvážnejšie pigmenty na profesionálnej úrovni, sme nadšení, že môžeme spolupracovať s Avatarom: The Way of Water a 20th Century Studios, aby sme prebudili živý a farebný svet Pandory prostredníctvom tejto jedinečnej kolekcie,“ povedal Yann Joffredo, globálny prezident značky NYX Professional Makeup. „V spojení s kampaňou Avatar: The Way of Water „Keep Our Oceans Amazing“ a organizácia The Nature Conservancy, ktorej poslaním je chrániť krajiny a vody, od ktorých závisí všetok život. Sme hrdí na to, že ako súčasť programu ponúkame udržateľné a vegánske zloženie, a že môžeme spojiť tieto zásadné iniciatívy a podporiť ďalší projekt, ktorý je v súlade s našimi základnými hodnotami.“

Limitovaná kolekcia bude dostupná od decembra 2022, a to iba na e-shope Notino, v parfumériách Douglas Nový Smíchov a Aupark Bratislava a tiež na e-shope parfumérie Douglas.

NYX Professional Makeup
Zdroj foto: NYX Professional Makeup

O NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup je moderná značka make-upu pohybujúca sa obratne na sociálnych sieťach. Stojí v popredí dnešných vznikajúcich kozmetických trendov a je líder v globálnom priemysle kozmetiky plnej farieb. Zároveň je to dostupná profesionálna značka s odtieňmi, textúrami a nástrojmi umožňujúcimi vytvorenie make-upu na akejkoľvek úrovni. NYX Professional Makeup, značka zakorenená v dedičstve profesionálneho umenia, sa môže pochváliť úspešným viackanálovým prístupom v popredí s on-line a maloobchodným predajom. NYX Professional Makeup je priekopník sociálnych sietí a jednou z najvplyvnejších a najlepšie hodnotených značiek, ktorou nasledujú populárne beauty influenceri, hviezdy Instagramu a ich milióny fanúšikov. NYX Professional Makeup so sídlom v srdci Los Angeles je globálna značka dostupná vo viac ako 70 krajinách u tisícov maloobchodníkov pozostávajúcich zo špeciálnych obchodov s kozmetikou a módou a obchodov s kozmetickými potrebami.

NYX Professional Makeup
Zdroj foto: NYX Professional Makeup

Avatar: The Way of Water a 20th Century Studios

Film Avatar: The Way of Water, odohrávajúci sa viac ako desať rokov po udalostiach prvého filmu, rozpráva príbeh rodiny Sully (Jake, Neytiri a ich detí) a problémov, ktoré ich prenasledujú, ich cesty za bezpečím a boje, v ktorých bojujú, aby zostali nažive, aj tragédie, ktoré znášajú. Vo filme Avatar: The Way of Water hrajú Zoe Saldaña, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement, Giovanni Ribis a Kate Winslet. Film režíroval James Cameron a produkovali James Cameron s Jon Landau, pričom výkonnými producentmi boli David Valdes a Richard Baneham.

O ochrane prírody

The Nature Conservancy je globálna organizácia, ktorá sa venuje ochrane území a vôd, od ktorých závisí všetok život. Vedení vedou vytvárajú inovatívne, praktické riešenia pre najnáročnejšie výzvy nášho sveta, aby mohli príroda i ľudia prosperovať spoločne. Zaoberá sa zmenou klímy, zachovávaním pôdy, vôd a oceánov v bezprecedentnom meradle. Zaisťuje jedlo a vodu udržateľným spôsobom a pomáhaju robiť mestá udržateľnejšie. The Nature Conservancy podporuje globálny cieľ ochrániť 30 % oceánov, pôdy a sladkej vody na planéte počas budúceho desaťročia. Aby TNC prispela k tomuto cieľu, chce do roku 2030 zachovať viac ako 10 % plochy svetového oceánu. Pracuje v 76 krajinách a územiach: s 37 formou priameho vplyvu na ochranu prírody a s 39 prostredníctvom partnerov, vďaka ktorým využíva prístup založený na spolupráci, ktorý zapája miestne komunity, vlády, súkromný sektor a ďalších partnerov. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte www.nature.org alebo sledujte @nature_press na Twitteri.

*Veganské zloženie bez zložiek živočíšneho pôvodu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom