Nový aktuálny videoklip zoskupenia S Hudbou Vesmírnou - Z práce do práce

S Hudbou Vesmírnou
Zdroj foto: S Hudbou Vesmírnou

Isto si každý pamätá časy, kedy sa deti tešili na riaditeľské voľno, kedy sme mali radosť z predĺžených prázdnin, alebo sme si prepočítavali, na ktoré dni nám výjdú Vianočné sviatky, aby sme mali čo najviac voľna. Vačšina z nás isto pozná zhon, zápchy, vypätie v práci, či stres. Ale po novom už isto mnohí poznajú aj opačný extrém – bez práce, ale za to s rodinou, niekedy až moc s rodinou, alebo sám, priveľa sám, sám so sebou a tak ďalej… Čo je ale teda pre nás to najlepšie? Žiadna práca a žiadna škola? Alebo iba práca a veľa školy? Odpoveď je možno niekde uprostred…

Slovenská skupina S Hudbou Vesmírnou v tom má jasno. Vo svojom novom videoklipe prináša dobrú náladu a balans do našich životov s pesničkou ‚Z PRÁCE DO PRÁCE’. Ak už ste kdekoľvek, veríme že ste v duši veselí podobne, ako Dominika, Sorizzo a Marek.

Dnes je doba takého zvláštneho nadbytku. Na jednej strane pomaly nikto netuší, čo bude zajtra, na tej druhej strane sa nám denne prihovára milión návodov a nápadov na lepšie zajtrajšky. Čudný paradox, no myslíme si, že žiaden extrém nieje dobrý a to je v podstate aj motívom celej pesničky. V podstate tak, ako sa píše v poslednom refréne – je jedno, aký je rok, či chodíš a či nechodíš do práce, aj kto doma uprace. Robiť veci s mierou a udržať si balans môže pomôcť nájsť každému, čo chce…” prezradili umelci.

,,V klipe sa mihnú aj tri známe tváre, ktoré sú dôkazom, že umelci v dnešnej dobe držia spolu a pomáhajú si. “ tak to tvrdí aspoň jedna z členov skupiny Dominika Morávková.

O hudbu sa postaral opať Daniel Sorizzo Kis: “Celá pesnička vyjadruje ten hurhaj a ruch, čo sa na nás valí z každej strany non-stop už niekoľko rokov. Nemáte sa kedy nadýchnuť, iba do vás všetko šupuje presne, ako náš nový singel” – prezradil so smiechom Sorizzo.

No o kto iný by pre dobré zábery ťahal bubon do lesa, ak nie my?” poznamenal vtipne Marek Koleno, ktorý je okrem všetkého aj bubeník skupiny.

Trojica vystihuje, aké aktuálne a dôležité je dostávať sa do rovnováhy, lebo všetkého veľa škodí. Nový videoklip si môžete pozrieť na ich youtubovom kanáli S Hudbou Vesmírnou.

Sme veľmi radi, že si môžeme dovoliť vytvoriť takmer hocičo. Sloboda v tvorbe a radosť z toho, čo robíme je našou hybnou silou a vďaka tomu nám nič neurčuje smer, ktorým akože musíme ísť. Môžeme vytvoriť jednu pesničku za rok, ale aj 3 albumy za rok. Raz urobíme reggaeton v horúcom karibiku, potom lovesong v historických kostýmoch a teraz prichádzame s klipom natočeným na telefón” prezradili s úsmevom S Hudbou Vesmírnou.

Po dlhšej pauze totiž nedávno priniesli netradičný Lovesong, kde sa vo videoklipe dvaja barokoví hudobní skladatelia (Marek a Sorizzo) snažia piesňou vyjadriť city kontese Dominike. Klip natáčali v Kolégiu Antona Neuwirtha v Ivanke pri Dunaji, kde použili nie len filmovú techniku ale aj krásne kostýmy a masky. Neboli by to S Hudbou Vesmírnou, keby do videa neimplementovali nejakú výstrednosť, no o čo presne ide si pozrite vo videu 🙂

Na druhej strane pri videoklipe Z práce do práce si naozaj vystačili iba s mobilom. “Radosť môže stáť veľa, ale nemusí stáť nič. Tak aj naše klipy: vieme točiť aj s profi technikou a tímom, ale aj takto na telefón – kedy nás to stojí len náš čas. Presne tak aj vzniklo S Hudbou Vesmírnou v roku 2015.“ povedala Dominika.

Základné informácie o skupine S Hudbou Vesmírnou: S Hudbou Vesmírnou vznikli sme v roku 2015 ako voľné pokračovanie predchádzajúcej kapely Hidden Road. Preslávil ich letný hit z augusta 2015 s názvom Je nám teplo, ktorý má už cez 22 mil. pozretí na YouTube.
Vo videoklipe si zahral aj známy český herec a režisér Jiří Mádl. V roku 2018 sa stali tvárami spoločnosti ZSSK a podľa YouTube Ads Leaderboard 2018 boli najlepšou reklamou na Slovensku. Zoskupenie S Hudbou Vesmírnou prerazilo aj na obrazovkách a to ako moderátorské trio najúspešnejšej šou RTVS Zem Spieva. V tomto momente majú za sebou niekoľko úspešných kampaní, viac ako 70 odohraných koncertov a firemných eventov a spolu cez 66 miliónov pozretí na YouTube. Napriek všetkým vymenovaným úspechom a číslam, ich hudba je stále voľne dostupná na oficiálnej stránke a na YouTube zostáva bez reklám. “Naša hudba je pre radosť! Neprajeme si, aby niekto, kto si chce pustiť našu hudbu pre radosť musel najskôr obetovať niekoľko sekúnd života niečomu, čo možno ani nechce vidieť..” – prezradil Sorizzo. Samozrejme, hudbu nájdete aj vo všetkých streamovacích službách.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom