Nové NUDE odtiene rúžu Rouge Pur Couture THE BOLD

rúž
FOTO: YSL ROUGE PUR COUTURE THE BOLD

V roku 1968 navrhol Yves Saint Laurent najodvážnejší dizajn, aký kedy návrhár vytvoril – Nude Couture Statement. A zrodil sa YSL NUDE LOOK. Yves Saint Laurent posunul hranicu týkajúcu sa nahoty od skrývania k skrášľovaniu.

Práve v tomto roku pribudol do línie Rouge Pur Couture THE BOLD jeden z posledných nahých odtieňov. Okrem spomínaného odtieňa 1968 sa môžete tešiť aj na odtiene 6, 8, 10, 13 a 14, ktoré budú dostupné u vybraných predajcov od tohto roka.

Zapáľte iskru života. oslavujte farby a buďte odvážne

A potom sa z tmy zrodila… farba. Odvážna, oslnivá, očarujúca. Rozprášila šedivosť a nudu.
Zafarbila svet nádhernou pestrou dúhou v duchu haute couture prekypujúcou životnou intenzitou a plností.

rúž
FOTO: YSL ROUGE PUR COUTURE THE BOLD

ROUGE PUR COUTURE THE BOLD

Couture rúž s leskom pre odvážne. Pre tie, ktoré sa neboja a ktoré hrdo nesú svoje presvedčenie a nezastavujú sa pred ničím. A pre tie, ktoré dávajú – neúnavne, vždy 100 %.

Najnovší prírastok do rodiny Rouge Pur Couture, ktorý nadväzuje na jej inovatívnu tradíciu založenú na čistých farbách, dlhotrvajúcom finiši a krémovom vzhľade, posúva farbu, lesk a komfort na maximum.

Odvážnejší rúž. Jeho intenzívna farba vydrží noc plnú zábavy, a to v tenkej vrstve, ktorá je na perách sotva cítiť.

Lesklejší. Výsledný vzhľad nemá konkurenciu – – ani žiarivý, ani saténový, ani matný, ale čistý, bezprostredný a trojrozmerný lesk.

Moderný a nespútaný

Obal rúžu Rouge Pur Couture The Bold sa nenechá zväzovať žiadnou normou, je nápadne odlišný a zároveň odvážny ako jeho názov. Len okolo pásu sa mu ovíja ikonické logo YSL Cassandre. Opasok v zlatom odtieni vyniká na modernom čiernom vzhľade uzáveru rúžu.

Odklopte viečko a #buďteodvážne.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom