Nedokážem ti vyliečiť zlomené srdce...vezmi si preto moje!

Bolo raz jedno zlomene 2.jpg
Foto: Bux.sk

Nádherný príbeh o láske, šťastných koncoch, snoch a dôležitých rozhodnutiach. Príbeh osladený tým najsladším cukrom; prešpikovaný intrigami, zakázanou mágiou a nadýchanou romantikou. To je nové YA fantasy Bolo raz jedno zlomené srdce od Stephanie Garber. Kniha, ktorá vás nadchne a nebudete sa vedieť dočkať pokračovania.

Evangeline Foxová odjakživa verila v pravú lásku a šťastné konce… až kým nezistila, že sa láska jej života chystá oženiť s inou. V zúfalej nádeji, že svadbu zastaví a vylieči svoje ranené srdce, uzavrie dohodu s charizmatickým, no podlým Princom sŕdc. Ten od nej na revanš za svoju pomoc žiada tri bozky.

No už po prvom bozku Evangeline pochopí, že vyjednávanie s nesmrteľnými je veľmi nebezpečná hra a Princ sŕdc chce v skutočnosti oveľa viac, než mu sľúbila. Princ sŕdc má s Evangeline veľké plány, ktoré ju buď privedú k jej vysnívanému šťastnému koncu, alebo do záhuby.

Bolo raz jedno zlomené srdce je typ knihy, ktorú nebudete vedieť odložiť. Šibalská a prefíkaná Evangeline, ktorú si zamilujete. A Jacks, Princ sŕdc, ktorý vás bude prekvapovať. Nápaditý romantický príbeh, aký ste možno ešte nečítali…a budete chcieť určite viac. Rozprávkový príbeh. V ktorom sa stretáva tá pravá láska so smrteľnými bozkami.

„Už dlho sa mi nestalo, že by som knihu zhltla takýmto spôsobom za dva dni. Ani to nebolo tým, že by som bola tak zvedavá, čo sa stane, ako skôr tým, že to bolo tak ľahko a prirodzene napísané, že som ani nevedela, že čítam. Zrazu tu bolo 30%, 50%, 70% a hotovo,“ popisuje svoje dojmy bookloverka Aďka.

Autorkin štýl písania pripomína podľa nej rozprávku. Bolo raz jedno zlomené srdce je magický a podmanivý príbeh, ktorý vás očarí.

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Zuzana Jurigová Kapráliková:

Stephanie Garber sa so svojou sériou románov Caraval, ktoré vyšli v dvadsiatich piatich jazykoch, dostala na prvé miesto v rebríčku predajnosti v New York Times a Sunday Times.
Keď nepíše, väčšinou číta alebo pozerá seriály o upíroch. Teraz, keď už si sen o tom, že sa stane známou spisovateľkou, splnila, zostáva jej ešte navštíviť Club 33 v Disneylande.
Román Bolo raz jedno zlomené srdce je prvým dielom výnimočnej série.

Hovorí sa, že Princ sŕdc nedokáže milovať, pretože srdce mu už dávno prestalo biť. Iba jedna osoba ho môže znovu rozbúchať: jeho pravá láska.
A jeho bozk je smrteľný pre všetkých okrem nej – jeho jedinej slabosti –, a kým ju nenájde, zanechá za sebou mnoho mŕtvych.
Evangeline si nedokázala predstaviť horší osud. Ak existoval niekto, kto by s ňou dokázal súcitiť, bol by to práve Princ sŕdc.
Pohľadom zablúdila na sochu, na mramorové prsty, zvierajúce dýku vo veľkosti jej predlaktia. Čepeľ smerovala nadol na kamennú misku nad malým kruhom roztancovaných bielych plameňov. Na boku boli vyryté slová Krv za modlitbu.
Evangeline sa zhlboka nadýchla.
Pre toto sem prišla.

Milan Buno, knižný publicista

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom