Na našom trhu je novinka z Anglicka: eJoy je magnet na ženy!

Girl 1601392_1920.jpg
ejoy

BRATISLAVA 27. januára 2017 (DJ/PR) – Myslíte, že láska ide cez žalúdok alebo cez peniaze? Ani jedno, láska ide cez posteľ! Byť úžasným milencom je niečo, po čom túži každá jedna žena.

Základom kvalitného sexuálneho zážitku je prirodzene poriadna erekcia u muža. No nie každého z nás poslúcha jeho „mužská pýcha“ na povel, že? Najmä, ak niekto vedie príliš uponáhľaný život, nezdravo sa stravuje, fajčí, pije alkohol a má celkovo zlú životosprávu. V takom prípade môžu nastať trápne momenty v spálni častejšie, než je zdravé.

Vymením muža s dobrým postavením za muža s dobre postaveným

Niečo na tomto ženskom vtipe bude. Nadarmo vám bude úspešná kariéra a drahé auto, ak si nebudete môcť užiť vášnivú noc s partnerkou len preto, že sa tomu vášmu „bojovníkovi“ nebude chcieť. Mnoho mužov si myslí, že za tým môže byť erektilná dysfunkcia a že by mali navštíviť lekára, no takýchto prípadov je len malé percento.

Oveľa viac podobných situácií nastáva jednoducho kvôli nesprávnej životospráve, ktorá býva príčinou nedostatočného libida, alebo kvôli zlému zdravotnému stavu, ktorý blokuje riadnu cirkuláciu krvi v penise. Našťastie, riešenie oboch najčastejších dôvodov je pomerne jednoduché a pozná ho už sama príroda.

V Ázii aj latinskej Amerike pomáhali bylinky

Kým v starovekej Ázii sa s podobnými problémami veľmi dobre vedel vysporiadať ženšen, v južnej Amerike to bola Maca, prezývaná aj Peruánska Viagra. No na svete je ešte oveľa viac rôznych rastlín, ktorými nás príroda vybavila na boj proti nízkej plodnosti a potencii – stačí ich len využiť.

Dnes však rozhodne nikto nepôjde zbierať do pralesa alebo na lúky korienky či lístky byliniek a variť si z nich odvary alebo čaje, ako sa to robilo stovky rokov dozadu. Moderná veda pozná oveľa efektívnejší spôsob a tým sú tabletky vo forme výživových doplnkov na podporu erekcie. A presne touto cestou sa vydala aj anglická spoločnosť Pharmatico, ktorá uviedla len nedávno na slovenský trh prevratnú novinku zvanú eJoy®.

Ejoy 2 balenia 48 kapsul top.jpg
eJoy

Čo eJoy® je a čo nie je

Ak si myslíte, že ide len o ďalšiu tabletku sľubujúcu modré z neba, ste na omyle. eJoy® je riadne zaregistrovaný a Úradom verejného zdravotníctva SR certifikovaný produkt určený na zlepšenie erekcie. U nás sa predáva už nejaký ten mesiac a zatiaľ má veľmi pozitívne referencie.

Skúsenosti mužov hovoria, že pomáha:

  • zlepšiť erekciu a urýchliť jej nástup
  • predĺžiť pohlavný styk
  • dosiahnuť kvalitnejší orgazmus
  • zlepšiť činnosť prostaty
  • zvýšiť chuť na sex

eJoy® ale rozhodne nie je žiaden liek na erektilnú dysfunkciu, no ani nemá ambíciou ním byť. Túto úlohu prenecháva tabletkám na predpis od lekára, kým tento produkt si zakúpite voľne a nemusíte absolvovať žiadnu lekársku prehliadku alebo vyšetrenie.

Prednosti a dávkovanie

Na rozdiel od viacerých konkurenčných prípravkov alebo tabletiek na predpis, má eJoy® niekoľko veľmi dôležitých výhod:

  1. Má 100 % prírodné zloženie, pričom zahŕňa také silné prírodné afrodiziaka ako sú Saw Palmetto, Maca alebo Tribulus Terrestris
  2. Nie sú s ním spojené žiadne vedľajšie alebo nežiaduce účinky, ako napríklad bolesti hlavy, tráviace problémy alebo kožné problémy
  3. Môžete ho užiť jednorazovo vždy cca 30 minút pred pohlavným stykom, alebo pravidelne každý deň po dobu aj niekoľkých mesiacov
  4. Je to overený produkt, stačí si pozrieť niekoľko recenzií alebo skúseností na internete a je jasné, že spokojnosť mužov je nadpriemerná

Tou najdôležitejšou výhodou je garancia. Áno, výrobca si je natoľko istý, že ak nebudete spokojný s prípravkom, vráti vám peniaze. Viac informácií o eJoyi aj s možnosťou jeho objednania ponúka priamo oficiálna webstránka distribútora www.ejoy.sk. Neváhajte, magnet na ženy máte doslova na dosah ruky!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom