Najväčšie tajomstvo pre vás lepší a šťastnejší život!

Najvacsie tajomstvo.jpg
Foto: Bux.sk

„Keď si naplno uvedomíte, kto ste, váš život sa stane bezproblémovým – všetko, čo potrebujete, sa v ňom objaví automaticky, bez väčšej námahy. Váš život ovládne ľahkosť a plynulosť. Obmedzenia, ktoré ste doteraz poznali, navždy skončia. Objavíte moc, ktorú máte nad všetkým na svete.“

Nová kniha od autorky celosvetového fenoménu „Tajomstvo“ prináša čitateľom spôsob ako sa zbaviť utrpenia a objaviť život plný trvalého šťastia.
Vyšlo Najväčšie tajomstvo od Rhondy Byrne.

 „Som veľmi rada, že sa s vami môžem podeliť o svoju novú knihu Najväčšie tajomstvo. Veľmi ľahko sa nechávame uniesť našimi problémami, drámami v našich životoch. Stále novými udalosťami vo svete. A pri tom nám uniká najväčší objav, aký môžeme urobiť. Objav, ktorý je priamo pred nami. Objav, ktorý nás môže zbaviť trápenia a priviesť k trvalému šťastiu,“ hovorí vo videu pre slovenských čitateľov Rhonda Byrne:

Autorka sa po veľkom hite The Secret rozhodla vo svojej ceste pokračovať, pretože čosi v jej vnútri ju nútilo hľadať ďalej. Po štrnástich rokoch sa rozhodla podeliť s čitateľmi o univerzálnu pravdu, ktorú odhalila. Kniha vyšla v edícii Ajna vydavateľstva IKAR.

KEĎ RAZ ZISTÍŠ PRAVDU, SLOBODA JE TVOJA!

Najväčšie tajomstvo vás vezme poza hmotný svet až do toho spirituálneho, kde je možné všetko. Učenie, ktoré nájdete v tejto knihe, ponúka jednoduché praktické cvičenia a odhalenia, ktoré môžete okamžite využiť na zbavenie sa strachu, neistoty, úzkosti a bolesti. Najväčšie tajomstvo je majstrovským dielom, ktoré hocikde na svete ponúka jasné riešenie na ukončenie trápenia a odhaľuje im cestu k životu v skutočnom šťastí.

Kým posolstvom knihy Tajomstvo – The Secret je posilniť čitateľov v uvedomení, že majú v sebe silu vytvoriť si život, aký chcú, v knihe Najväčšie tajomstvo čerpá Rhonda Byrne z učenia niekoľkých významných ľudí, ktorí odhalili pravdu o sebe a našom svete. Pravdu, ktorá nás oslobodzuje, aby sme mohli žiť v trvalom mieri a šťastí.

Milan Buno, knižný publicista

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom