Najlepšia poloha pri análnom sexe, vďaka ktorej zažijete úžasný orgazmus

Najlepšia poloha pri análnom sexe, vďaka ktorej zažijete úžasný orgazmus
Najlepšia poloha pri análnom sexe, vďaka ktorej zažijete úžasný orgazmus Thinkstock

Určite ste už počuli, že počas análneho sexu sa stimulujú tie najcitlivejšie nervové zakončenia. Podľa sexuologičky Carlen Costa však aj tu záleží, akú polohu zvolíte.

Patrí análny styk k vašim obľúbeným, alebo ho veľmi nemusíte? Ak máte dojem, že počas tohto milovania má všetko v rukách partner a vy nič nedokážete ovplyvniť, ste podľa sexuologičky a odborníčky na vzťahy Carlen Costa na veľkom omyle. Vraj aj tu existuje poloha a triky, ktoré dokážu zintenzívniť sexuálny zážitok. Ktoré to sú?

Poloha odzadu s podložkou– Hovoríte si, že nie je to nič pre vás nové? No aj počas tejto polohy existuje krok, ktorý umožňuje ovládať tempo, uhol a hĺbku vniknutia jeho penisu, pričom vy a váš partner máte ľahký prístup ku klitorisu. Podložte si pod hrudník vankúše tak, že vaša horná časť tela bude tvoriť 45 stupňový uhol s posteľou alebo podlahou. Taktiež nohy rozšírte viac od seba, aby ste umožnili partnerovi ľahší prienik. „Aj keď táto poloha pripomína polohu odzadu, umožní prežiť intenzívnejšie zážitky najmä žene,“ tvrdí Costa.

Pred sexom sa uvoľnite –  „Pošteklite svoj konečník ešte pred milovaním, aby sa vaše análne dutiny stali viac uvoľnenejšie a otvorené sexuálnym zážitkom,“ hovorí Costa. Uistite sa tiež, či používate dostatok lubrikantu. Na začiatku komunikujte s partnerom, aby do vás nevnikal príliš rýchlo, čím by vám mohol spôsobiť bolesť.

Zmiešaný orgazmus – Spomínaná poloha vám poskytuje ľahší prístup ku klitorisu, čo vám umožňuje súčasne stimulovať  klitoris a dosiahnuť fantastický zmiešaný orgazmus.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom