Muži odhalili: Toto sú najsexi ženské vlastnosti!

Muži odhalili: Toto sú najsexi ženské vlastnosti!
Muži odhalili: Toto sú najsexi ženské vlastnosti! Thinkstock

Zaujíma vás, čo robí ženu žiaducou v očiach muža? Ak disponujete týmito vlastnosťami, určite ste pre neho viac ako len náhodná známosť.

Vyznať sa v ľuďoch a ich túžbach vôbec nie je jednoduché. O to viac, ak sa jedná o mužskú myseľ. Existuje však niekoľko vlastností, ktoré muži tajne u žien vyhľadávajú. Máte ich aj vy?

1. Glamour gestá

Všetci chlapi milujú, keď s nimi žena flirtuje. Buďte preto zvodná a využívajte častejšie svoje ženské zbrane. Už aj najmenší podnet nechá mužskú fantáziu naplno pracovať a jeho túžba po vás bude rásť.

2. Vzhľad

Známa fráza, že najdôležitejšie býva, aká je žena z vnútra, je len výmysel. Muži sú silno zaťažení na fyzický vzhľad ženy, a preto majú radi, ak sa ich partnerka o seba stará a dobre vyzerá. V takom prípade sú ochotní prehliadnuť aj nejaké tie naše povahové „nedostatky“.

3. Pozitívny postoj

Žiadny chlap nechce mať po svojom boku ženu, ktorá sa len neustále sťažuje a vo všetkom vidí negatíva. Zo začiatku sa síce môže snažiť pomôcť vám zlepšiť náladu alebo zvýšiť vaše sebavedomie, ale postupne ho vaša večná nespokojnosť natoľko znechutí, že bude mať chuť zo vzťahu vycúvať.

4. Zraniteľnosť

Muži milujú pocit, že sú hrdinovia a dokážu nás ochrániť. Keď mu ukazujete svoju krehkosť a zraniteľnosť a on má pocit, že vám môže pomôcť vyriešiť tento problém a bude rytierom v lesklej zbroji, jeho ego stúpa do výšin a cíti sa mužnejšie ako kedykoľvek predtým.

5. Očný kontakt

Je to dôležitá fáza flirtovania, ako aj schopnosť sexuálne dráždiť muža. Naučte sa majstrovsky používať svoj zvodný pohľad a on vám bude rozumieť aj bez slov. Takéto dráždenie je to, čo muži na ženách naozaj milujú.

6. Ukázať kúsok tela

Tu je tenká hranica medzi zvodnosťou a vulgárnosťou. Muži majú radi sexy oblečené ženy, ktoré ukazujú svoju pokožku a dráždia ich myseľ, nikdy nie však gýčové ženy, ktoré to so „zvodnosťou“ prehnali a sú prakticky nahé.

7. Žena so zmyslom pre dobrodružstvo

Uvedomujeme si, že nie všetky ženy sú športovkyne, alebo dobrodružné ako väčšina mužov. Ale to neznamená, že nemáte so svojím partnerom skúšať nič nové. Skúste napríklad horolezectvo, potápanie, niečo odvážnejšie, čo určite ocení každý muž.

8. Dôvera

Každý muž musí mať pocit, že mu partnerka dôveruje. Takže žiadanie jeho hesla na Facebooku, alebo prezeranie si jeho mobilu, kým je v sprche, predstavuje pravý opak toho, ako si ho získate.

9. Získať si jeho priateľov

Ak sa vám podarí očariť jeho priateľov, bude vás aj on sám zbožňovať a považovať za ideálnu partnerku.

10. Nezávislá a samostatná

Muži milujú ženy, ktoré sú nezávislé a nespoliehajú sa príliš na ostatných. Samozrejme, že sú ochotní pomáhať nám, ale pocit, že dokážeme veci zvládnuť aj samé, ich na ženách priťahuje.

11. Inteligencia

A napokon, muži milujú ženy s mozgom. Ak ste krásna, máte veľký úspech, ale ak majú muži len peknú bábiku s prázdnou hlavou, pravdepodobne im je dobrá len na jedno. Naopak vyhľadávajú ženy, ktoré majú svoj názor a môžu sa s nimi porozprávať o rôznych témach a nielen o tom, aká kabelka sa hodí k topánkam. Pekná a inteligentná, to je pre mužov priam vražedná kombinácia.

Zdá sa, že aj muži sú nároční pri výbere svojej partnerky, a keď už sú ochotní označiť vás za svoju partnerku, pravdepodobne spĺňate väčšinu z týchto vlastností. Ak ste však single, je to pre vás skvelý tip na to, ako na chlapa zapôsobiť a získať si jeho záujem.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom