Muži prezradili: Toto robíme v posteli zle!

Sex, problémy v sexe, milenci, dvaja, láska, konflikt, hádka, nevera

Čo nám muži v sexe vytýkajú? Zistili sme za vás.

Keby muži boli rovnakí ako ženy, neexistovali by v intímnom živote žiadne nezhody. Všetko by bolo podľa našich predstáv. No však realita je iná. Ako to vidia muži, a čo slabšie pohlavie robí v posteli zle?

Ženská slabosť sa netýka techniky ale mysle

Najväčšou a najčastejšou chybou pri spoločnom milovaní je podľa opýtaných mužov to, že počas sexu myslíme na iné a nemáme pod kontrolou našu hlavu. „Veľa premýšľajú,“ hovorí tridsaťročný Milan, ktorý sa priznal, že jeho partnerka mu už viackrát pripravila studenú sprchu v podobe nevhodných otázok. Áno, musíme sa priznať, je to tak. Často je našim problémom uvoľnenie, ktoré zablokujeme ešte predtým ako dôjde na vec myšlienkami typu: „Nie som príliš tučná?“Oholila som si vôbec nohy?“ či „Stihnem prísť do práce načas?“ a podobne.

7 hmatov, ktoré ho privedú v posteli do šialenstva

Nedôverujeme mužom

Ďalší hlavný bod kritiky spočíva v slabej dôvere, ktorú prechovávame voči mužom. Niet sa čo čudovať. Úplne sa odviazať a dať mužovi najavo, že nie sme až také slušné, vyžaduje čas. Najmä na začiatku vzťahu sa totiž vystavujeme riziku, že nás silnejšie pohlavie bude považovať za príliš skúsené rovnako ako profesionálky.

Mlčíme

Tak na jednej strane zbytočne rozprávame a na strane druhej mlčíme? Ako to teda je? „Nehovoríte, čo v posteli naozaj chcete,“ vysvetľuje tridsaťdvaročný Ján. No tak na tom asi niečo pravdy bude. Nemôžeme predsa očakávať, že náš partner sám zistí všetko. Ľahko by sa totiž mohlo stať, že sa toho povestného zistenia ani nedočkáme.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom