Muži milujú dva typy žien. Zistite, ktorý typ ste vy

Partneri

Ženy už po stáročia diskutujú o tom, aké ženy sú pre mužov najatraktívnejšie. Môže existovať toľko odpovedí ako počet mužov na svete. Každý muž však potrebuje mimoriadnu ženu, ktorá ho dokáže milovať a postarať sa o neho na jeho ceste životom. Dnes sme pre vás vybrali dva najbežnejšie typy žien, ktoré sú pre mužov najpríťažlivejšie. Ide o najčastejšie typy, po ktorých muži túžia. Zistite, akým typom ste!

Mamička

matka a dieťa
matka a dieťa www.gettyimages.com

Psychológia odhaľuje, že chlapci sú priťahovaní k ženám a dievčatám, ktoré sa podobajú ich mamičkám, rovnako ako ženy k mužom podobným ich otcom. Nazýva sa to Oidipov komplex a také tendencie ležia v našom podvedomí. Jedna teória naznačuje, že tento komplex je založený na spôsobe, akým vnímame domáce prostredie v našom detstve. Vychádzame z našich rodičov, ktoré považujeme za ideály pre dokonalý domov, pretože sú to osoby, s ktorými sa cítime bezpečne a šťastní. Je úplne jasné, prečo si muži hľadajú svoje mamičky ako priateľky. Títo muži majú radi bezpečie a teplo domova. Usilujú sa  o bezpodmienečnú materskú lásku. Antropológovia už dlhú dobu študovali toto správanie medzi mužmi a na základe svojich zistení sa zoznámili s dôvodom, ktorý za nimi stojí. Všetko vychádza už z prehistorických čias, kedy matka varila, upratovala dom, starala sa o svoje deti a viedla ich k dospelosti. Samozrejme, že tak muži začali chcieť kamaráta, ktorý by pre nich robiť to isté.

Kamarátka

muž a žena
muž a žena www.gettyimages.com

Nie všetci muži považujú ženy za objekty. Niektorí muži sa pozerajú na krásu a lásku žien. Chcú niekoho, kto by ich počúval, prehovoril a zdieľal svoje nápady. Niekoho, s kým môžu robiť všetko, čo robia, a s kým môžu kamkoľvek ísť. Ak človek túži po priateľskom type partnera, budú vás spoločné aktivity posúvať vpred. Samotné trávenie času so svojim partnerom spôsobí, že bude váš vzťah nudný. Musíte sa navzájom počúvať a dohodnúť sa na určitých veciach, aby váš vzťah mohol plne fungovať. Inak tento vzťah nebude trvať dlho. Muž tohto typu vás bude milovať rovnako ako vy jeho. Nechce byť hýčkaný ako dieťa, ale vzťah je príležitosťou pre vás oboch, aby ste sa navzájom milovali. Nemyslite si, že by človek tohto druhu urobil váš intímny život utrpením, naopak vzťah môže byť ešte viac vášnivý a intímne.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom