Miss Slovensko 2018 vyhrala krásna blondínka z Humenného

MISS SLOVENSKO: Finálový veèer súaže
Zľava: Prvá vicemiss Radka Grendová z Revúcej, Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová z Humenného a druhá vicemiss Jasmina Tatyová z Trnavy počas vyhlásenia výsledkov finálového veèera súťaže krásy Miss Slovensko 2018. Bratislava, 28. apríl 2018. Foto: SITA/Branislav Bibel

Čo plánuje víťazka súťaže krásy robiť po súťaži?

Miss Slovensko 2018 sa stala finalistka s číslom jeden Dominika Grecová. Sympatická blondínka sa už teší na všetky povinnosti, ktoré jej z výhry vyplývajú. „Veľmi ma potešilo, že som vyhrala a že som vôbec mala tú možnosť byť vo finále. Už sa teším na Miss World, ale aj na všetky veci, ktoré sa s touto výhrou spájajú. Čaká ma teraz obed s Karolínou (Karolínou Chomistekovou, riaditeľkou súťaže Miss Slovensko, pozn red.), na ktorom si upresníme ďalšie kroky,“ povedala pre agentúru SITA. Po finále si však plánuje aj trošku oddýchnuť. „Výhru si určite oslávim aj doma s rodinou a s kamarátmi a s priateľom pôjdeme niekam na dovolenku. To sme si plánovali už dávnejšie, že si po finále trošku oddýchneme a potom začnú povinnosti,“ prezradila Miss Slovensko 2018.

MISS SLOVENSKO: Finálový veèer súaže
Víťazka Miss Slovensko Dominika Grecová z Humenného (vpravo) počas finálového večera súťaže krásy Miss Slovensko 2018. Bratislava, 28. apríl 2018. Foto: SITA/Branislav Bibel
MISS SLOVENSKO: Finálový veèer súaže
Víťazka Miss Slovensko Dominika Grecová z Humenného počas finálového večera súťaže krásy Miss Slovensko 2018. Bratislava, 28. apríl 2018. Foto: SITA/Branislav Bibel

Korunku pre prvú vicemiss si prevzala Radka Grendová, ktorá získala aj tituly Miss Drive a Miss Príjemný hlas. „Bol to adrenalín. Tento večer som si naozaj užila a som smutná, že už skončil. Je to niečo úžasné, fakt neuveriteľný pocit. Ďakujem všetkým organizátorom, že som mohla byť súčasťou tohto projektu,“ poznamenala Grendová.

Druhou vicemiss sa stala Jasmina Tatyová, ktorá dostala aj tituly Miss Press a Miss Pierot. „Ja som to vôbec nečakala, tipovala som dievčatá, ktoré sa vôbec neumiestnili, aj mi to je za nich trošku ľúto, ale na druhej strane som šťastná,“ poznamenala Tatyová, ktorá mala podľa vlastných slov počas večera veľkú trému. „Bála som sa, či nezakopnem a či sa nič nestane, ale zvládla som to,“ zasmiala sa mladá Trnavčanka. Pri rozhodovaní poroty v jej prospech zavážilo podľa nej hlavne jej pozitívne vyžarovanie. „Ja som taká pozitívna osoba, stále rozdávam pozitívnu energiu, a to je podľa mňa to podstatné,“ vyjadrila sa.

Titul Eva Miss Sympatia si v bratislavskej Inchebe prevzala Nicole Hromkovičová a Miss Gosh sa stala Katarína Očovanová.

Víťazka Miss Slovensko 2018 získala postup na Miss World 2018, honorovanú zmluvu, luxusný automobil a ďalšie zaujímavé ceny. Prvá vicemiss Slovensko 2018 pocestuje v druhej polovici roka na svetovú súťaž Miss International a druhá vicemiss bude Slovensko reprezentovať na súťaži Miss Supranational.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom