Foto: Najkrajšie Slovenky krstili nový lifestylový magazín

finalistky Miss Slovensko

Krst prvého čísla magazínu Sparkling, ktorý je nováčikom vo svete luxusných lifestylových magazínov sa konal v exkluzívnych priestoroch Zoya Gallery v Erddödyho paláci.

Samotnými krstnými mamami boli finalistky Miss Slovensko 2017 s riaditeľkou súťaže Karolínou Chomistekovou. Nechýbala ani majiteľka a zakladateľka magazínu Simona Stískalová, jeho šéfredaktorka Miriam Veterníková a marketingová riaditeľka Nina Šurinová Sedláková. „Magazínu prajeme, aby si našiel na trhu svoje stále miesto a čo najviac spokojných čitateľov,“ dodala šéfredaktorka pri samotnom krste.


Hostí, medzi ktorými sa objavili nie len partneri a zakladatelia časopisu, ale aj zvučné mená ako Kristína Kormúthová, Denisa Mendrejová, Lucia Sládečková, Jana Mutňanská či aktuálna miss Slovensko Kristína Činčurová, sprevádzal počas celého podujatia moderátor Michal Sabo.
Večer sa niesol v znamení vône luxusu. Tú bolo cítiť už pred vchodom do Erddödyho palácu, kde sa nachádzali autá značky Ferrari. Po vstupe bolo azda nemožné prehliadnuť krásu a závan luxusnej dekorácie v podobe kytíc od firmy Rhapisa sviečok Lumnia, nehovoriac o cateringu, o ktorý sa postarala reštaurácia SaSaZu.
Večerný program bol doplnený o vystúpenie speváka Milana Špaňa, klaviristu Milana Hatalu, alebo napríklad o sabráž šampanského, ktorú si vyskúšala šéfredaktorka- Miriam Veterníková. Tak ako býva na dobrých večierkoch zvykom, ani tu nechýbal kvalitný DJ, bol ním Ivan Zubo známy ako DJ I – ONE . Ten predviedol nie len svoj set ale bol aj sprievodom elitného slovenského saxofonistu Juraja Gloneka, ktorý sa hosťom predviedol v niekoľkých vstupoch.

„The Sparkling je lifestylový magazín vydávaný každého štvrťroka, ktorý je zameraný na módu, šperky, bankovníctvo, šport a umenie. Taktiež venuje pozornosť cestovaniu, hotelierstvu a najexkluzívnejším technológiam. Jeho cieľom je prinášať zaujímavosti z každej oblasti života pre všetkých úspešných ľudí, ktorí žijú svoj život v neustálom pohybe ,“ hovorí zakladateľka a majiteľka  vydavateľstva Joy group Simona Stískalová

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom