Milovanie s prezervatívom: Vďaka týmto pravidlám ho zlepšíte

Milovanie s prezervatívom: Vďaka týmto pravidlám ho zlepšíte
Milovanie s prezervatívom: Vďaka týmto pravidlám ho zlepšíte Thinkstock

Zdá sa vám intímne zblíženie s ochranou menej vzrušujúce a neromantické? Niekoľko jednoduchých pravidiel to môže zmeniť.

Milovanie s prezervatívom nemusí byť vôbec menej vzrušujúce. Už samotné nasadenie ochrany sa môže stať skvelou predohrou. Stačí na to týchto niekoľko jednoduchých pravidiel:

Výber ochrany je dôležitý

Všeobecným pravidlom je nekupovať neznáme značky a všímať si záručnú lehotu. Nekupujte osobitne tvarované kondómy s hrčkami a stimulátormi klitorisu – zvyšujú síce vzrušenie, ale sú bohužiaľ nebezpečné, pretože dostatočne nepriliehajú k penisu a môžu sa zošmyknúť.

Začnite masážou

Aby bolo nasadzovanie prezervatívu maximálne erotickým zážitkom, začnite krátkou, ale zmyselnou masážou partnerových genitálií.

Masturbujte ho

Masáž genitálií vystriedajte jemnou masturbáciou, ktorá bude predchádzať nasadeniu ochrany.

Vytlačte von vzduch

Jemne stlačte špičku kondómu palcom a prstami a vytlačte von vzduch – vzduchová bublina by mohla spôsobiť roztrhnutie počas pohlavného styku.

Buďte citlivá a opatrná

Potom prejdite na samotné nasadzovanie, ktoré robte pomaly a citlivo. Jednou rukou položte prezervatív na žaluď a druhou ho stiahnite až ku koreňu penisu. Tak urobíte z nasadzovania ochrany súčasť predohry a navyše mužovi kondóm pomôže dlhšie udržať erekciu a oddialiť ejakuláciu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom