Milostný život žien sa v priebehu rokov mení. Ako konkrétne a čo všetko je s postupujúcimi rokmi iné?

manželia

Počas života každého človeka sa celá rada vecí postupne mení. Nejde o nič výnimočné, ani o nič zvláštne. Treba povedať, že zmeny sa týkajú aj oblasti sexu. Konkrétne potom u žien je úplne bežné, že sa mení ich milostný život a to, čo si užívajú, ako si to užívajú a s kým si tú užívajú. Mnoho žien si dosť možno spomenie na svoju mladosť a zistí, že v tom čase bol ich sex úplne iný, než je tomu teraz. Bol lepší, alebo bol horší? To je otázka. Každopádne je pravdou, že sa s pribúdajúcimi rokmi skutočne mení. A to celkom podstatne.

Zmeny sú bežné

Potvrdzujú to aj samotní odborníci. Tí jasne hovoria, že zmeny v našom živote sú úplne bežné a týkajú sa všetkých možných oblastí. Je teda celkom jasné, že raz takou oblasťou je a bude aj tá sexuálna. Mnoho mladých žien má teraz obavy, že dané zmeny budú skôr k horšiemu. To ale vždy neplatí. Aj keď sa nájdu ženy, ktoré rady spomínajú na mladosť, je i celá rada tých, o ktorých môžeme jasne povedať, že nedajú dopustiť na súčasnú dobu, pretože si sex užívajú oveľa lepšie.

Ako sa milostný život mení?

So zaujímavými závermi prichádza sexuologička a tiež známa odborníčka na vzťahy. Podľa vyjadrenia Terri Orbuchovej sú zmeny samozrejme úplne bežné, ale zároveň je nutné myslieť aj na to, že u každej ženy môžu byť individuálne. Napriek tomu na základe svojich skúseností, ktoré získala od svojich klientiek dokázala urobiť prehľad toho, ako konkrétne sa môže v živote ženy jej sexualita meniť a s čím by mala každá z vás následne radšej počítať.

20 rokov

Mladosť, skúšanie nových vecí a určitá nespútanosť. Sexuálny život je tu ako na hojdačke. Niekedy je dobrý, inokedy je zlý. Niekedy je pravidelný, inokedy je potrebné počítať s dlhším pôstom. Je to dané tým, že ženy sú mladé. Môžu mať počas roka viac partnerov, rovnako ako sa neboja skúšať nové veci. A toto všetko vedie k tomu, že daný sex môže byť dobrý aj zlý. Rozhodne ale platí, že je veľmi pestrý a málokedy dochádza ku stereotypu. To však môže mať aj určité negatívne stránky.

30 rokov

Zaujímavý vek, kde dochádza k hlavnému deleniu. Prvá skupina žien sú stále tie, ktoré chcú byť mladé, chcú si užívať života, nechcú sa usadzovať a tak je ich sexuálny život stále zaujímavý a pestrý. Podobne, ako keď im bolo dvadsať. Potom je tu ale ešte skupina číslo dva, ktorou sú ženy, ktoré už sa chcú viazať a chcú budovať rodinu. Tie majú stáleho partnera. To si pochvaľujú hlavne preto, že sa navzájom poznajú a tak vedia, čo sa druhému páči. Sex je teda vždy kvalitný a dokonalý, bez nepríjemných prekvapení. Navyše je aj pravidelným, pretože spolu obidvaja už žijú. Niekedy sa ale môže objaviť problém, že na milostné hry nie je čas, alebo nálada.

40 rokov

Ide o vek, kedy už sú ženy zadané, teda vydaté, majú rodinu a tiež vedia, čo od života chcú. Sex je samozrejmou náplňou ich života. Navyše mnoho žien v tomto veku dozrieva a sami sex iniciujú, ak na neho majú chuť. V tomto veku vek neodmysliteľne patrí k ich životu. A keďže deti sú už odrastené a kariéra ich, aj partnerovho je už ustálená, môžu si sexu užívať pravidelne, bez obáv z toho, že nebudú mať čas, alebo nebudú mať náladu.

50 rokov

Vek pomerne špecifický. Sú ženy, pre ktoré už sex nie je toľko dôležitý a tak nie je ani toľko častý. Sú ale aj tie ženy, ktoré sú na tom podobne, ako štyridsiatnička. Problém môže byť niekedy v tom, že partner už nie je taký výkonný, ako predtým. Zvyčajne to sú práve ženy, ktoré iniciujú užívanie rôznych potravinových doplnkov, alebo si v tomto veku hľadajú mladšieho milenca. A to pre dosiahnutie opäť kvalitného sexu. To však môže viesť k tomu, že chvíľu trvá, než nájdu toho pravého ktorý zistí, čo má daná žena naozaj rada.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom